Кой от форума ви дразни - III част

  • 12 049
  • 356
IIчаст
Мисля е назрял моментът Grinning Много схватки напоследък, а няма локализирано бойно поле. Вие сте!
Виж целия пост
# 1
 Rolling Eyes пу за мен!

Вергилия,
постоянно си сменя името... не мога да и фана дирите напоследък  Crazy
Виж целия пост
# 2
дразнят ме всички, дето не са на моето мнение newsm53
Виж целия пост
# 3
дразнят ме всички, дето не са на моето мнение newsm53


Това ме изкефи максимално! Joy
Виж целия пост
# 4
О, Мюр, не е честно! Тепърва ще излизам с Госпожица Малката Наследничка. Ще замоля да изчакате със схватките  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Най-много се дразня от себе си, все съвети давам, все се мъча да сдобрявам народа, а той иска хляб и зрелища, или вино и зрелища, или само зрелища. Mr. Green
Виж целия пост
# 6
О, Мюр, не е честно! Тепърва ще излизам с Госпожица Малката Наследничка. Ще замоля да изчакате със схватките  Mr. Green

Абсолютно, и аз!

 Коя е тази Вергилия, дето я споменахте първа?  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
А , не вярвам да я познаваш  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Стига СПАМ, дами!
Не ви отива на социалното положение  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Да, по същество, ако обичате!

(Зажадняхме за кръвчица пак, че и 3та част...)
Виж целия пост
# 10
Дразнят ме само анонимните, които се правят на интересни с разни пубертетски теми  Crazy

От нормалните потребителни, не се сещам за човек, който да ме дразни, но ми става неприятно, когато някой си няма работа и търси скрит смисъл и странна цел в думите ми  Crazy
Прекалено съм тактична, за да пиша никове, а и до нищо добро няма да доведе  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Не само анонимните. А специално регистрираните, за да пуснат някоя муха?
Виж целия пост
# 12
Ииии, Никол, айде де, дай имена, че влизам в банята:)
Виж целия пост
# 13
Дразни ме ХиТко  newsm78 Досега не се бях дразнила от никого, но това "фармацевтче" не схваштам що се размотава тука по-темите и остроумничи. Всъшност имам някой предположения, но те все включват отклонения и комплекси описани в книгите по психология  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Ииии, Никол, айде де, дай имена, че влизам в банята:)


Хахахаха, какво съвпадение, аз също  Joy ако кажеш и че имаш маска на лицето ще станем телеПатки  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия