Говорите ли с половинките за "бившите"?

  • 6 856
  • 119
Интересно ми е и съм провокирана от късноснощен разговор с моя мъж  Mr. Green Та той нещо снощи любопитстваше по тази тема, не знам какво му беше щукнало. Е ние и друг път сме обсъждали, но само в общи линии, без много конкретизиране.
Мислите ли, че темата за "бивши" връзки, любови, влюбвания и т.н. е табу или нямате нищо против обсъждането им?
Считате ли, че това е опасно, вредно за настоящата ви връзка или нямате никави тайни, премълчавания ...
Знам ли ...
Е, вие сте ... Grinning
Виж целия пост
# 1
Говорили сме, но рядко и то повече за неговите бивши  Sunglasses
Виж целия пост
# 2
На мен ми действа много възбуждащо да говорим за бившите му. Аз нямам особено голям опит с бивши и нямам какво да му разказвам, но той има. Може да е извратено, но ме кефи да слушам за бившите му Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Може да е извратено...
ВЕрно е извратено  Joy
Виж целия пост
# 4
вредно не мисля,но за мен е дразнещо и за него също,само да си отворя устата да кажа нещо за бившите и така ме поглежда,че ми иде да потъна в земята,за това вече не говоря нито пък той.
Виж целия пост
# 5
Хм, не споделям. Информирала съм, за да не се цупи и толкоз. Ама пусто, мълчи като пън за неговите бивши-всичко с ченгел.  Mr. Green Като цяло вярвам, че идеалната комбинация е жена с минало и мъж с бъдеще, та и не настоявам особено
Виж целия пост
# 6
Говоря, когато реша да го подразня Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Колкото по-малко знаеш, толкова по-щастливо живееш.
Виж целия пост
# 8
Говорили сме, но рядко и то повече за неговите бивши  Sunglasses

Тъй, тъй Twisted Evil. Аз да говоря за моите бивши е тема табу Laughing
Виж целия пост
# 9
Не мисля че е вредно, все пак сме големи хора и мисля че щом можеме спокойно да говорим за тези неща, сме намерили точния човек който ни приема такива каквито сме и не го интересува миналото   Simple Smile
ние сме обсъждали бившите ни и на идвамата, но това е ставало с течение на времето и в някакъв разговор който се е получил неволно, а не в кръстосан разпит. Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Говорим, без излишни подробности.
Виж целия пост
# 11
Не сме повдигали въпрос специално за бивши.Но когато разговорът се обърне в тази посока-да.
Виж целия пост
# 12
не го правете. винаге ще има защо сте казали, че е бил красив или умен... също като вашата реакция обикновено. не казвайте как сте класирали мъжете преди него и кой е бил най-голям, най-мил, най-издържлив... не оставяйте съмнение, че искате да правите секс пак с някой от тях. на вас не би ви било комфортно. защо на мъжете ви да е? аз съм от вашите мъже и казвам, че никак не е приятно.
Виж целия пост
# 13
Говорили сме в началото на връзката ни.
Виж целия пост
# 14
говорим си, дори се и срещаме понякога.
Не е нито страшно, нито опасно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия