Бихте ли се регистрирали във форум, само за да разбуните духовете в него?

  • 2 111
  • 49
Тук постоянно идват нови хора. Има такива ( аз съм от тях ), които идват и остават, и такива, които повече четат, по-малко пишат, но всички са дошли с цел да получат нещо от споделеното с останалите, а и дадат нещо от себе си. Grinning
Но се регистрират и потребители, които пускат една взривоопасна тема, а после се оттеглят, няма ги.
Разбунват духовете, изправят ни едни срещу други, изказват някво мнение, често без да се вслушат в останалите и изчезват.
Как мислите, защо го правят? И бихте ли направили същото в някой друг форум?
Peace
Виж целия пост
# 1
 Не се сещам за тема , която може да ме заинтригува чак дотам  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
не съм мислила по този въпрос (така и гласувах), но сега, като се замислих, по - вероятно е да не го направя.
Засега не изпитвам раздразнение, че напоследък зачестиха тези случаи в нашия форум. Може би, защото популярността му нараства, знам ли...
Виж целия пост
# 3
Май трябваше да задам въпроса по друг начин - дали бихте се регистрирали във форум, за да разбуните духовете в него? Grinning
Промених го, така ми се струва по-добре зададен.
Виж целия пост
# 4
Бих се регистрирала специално, за да се включа в някаква неудържимо интересна за мен тема или да попитам нещо изключително важно. Но ако имаш предвид това да се регистрирам само за да пусна някой и друг провокиращ пост - не, не бих.
Виж целия пост
# 5
Не.Ако искам да пусна тема си я пускам с моята регистрация.Чак такъв зор само за една тема smile3506
Виж целия пост
# 6
Аз само да чета не мога, нещо ме бута от вътре  Mr. Green щом някой форум ми е предизвикал интереса, само с четене няма да се размине- регистрация и яко писане  Mr. Green

За тези, които пускат теми тук, половината са тийнейджърчета, обикалят форумите, пускат провокативни теми и после се събират да се хилят на отговорите  hahaha
Друга група за стари потребители, които не смеят да кажат нещо с ника си, но там, където искат да пишат е задължителна регистрацията и си правят нова.
В графа "мъже" слагам такива, които не пишат по принцип, но без да искат са надникнали, докато жена им е била в банята и са попаднали на тема, която ги е подразнила, затова веднага пускат друга в отговор на първата  Laughing
Групата на пишещите нещо- статия, дипломна работа, проучване- много лесно се разпознават, не могат да зададат въпроса като нуждаещи се, а звучи като изсмукано от пръстите  Laughing
И естествено винаги има "случайни минувачи", но май са най-малко  newsm78
Виж целия пост
# 7
Не знам дали сега бих, но съм го правила. Обаче само се регистрирах, така и не "разбуних духовете" както ми се искаше, отказах се. (някой да не си помисли нещо, не става въпрос за този форум)
Виж целия пост
# 8
Аз затова съм тук Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Не, не бих. Аз не съм толкоз сложна личност, дори напротив Simple Smile Че да замислям такива пъклени планове за разбунване на духове Simple Smile По-скоро бих се регистрирала и участвала в даден форум, защото ми е приятно и когато мога да се включвам Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Не, не бих се регистрирала само заради някаква тема.Бих предпочела да чета, или ако форума е специализиран за нещо си, бих писала като гост Simple Smile
Виж целия пост
# 11
За да "разбунвам духове" - определено не, но за конкретно питане в тематични форуми - да, правила съм го.
Виж целия пост
# 12
Моят отговор е "не". Преди да се регистрирам тук, дълго време четях. Има полезна информация, даже е и забавно. Едно нещо обаче малко ме дразни. Това, че се делят потребителките на "нови" и "стар". И "старите" се държат високомерно, поучително и понякога дори нелюбезно.  Ами ако на някой му пречи, че се увеличава броят на потребителите, ми да се спре възможността да се регистрират. Така ще има възможност да стане едно "затворено общество". 
Виж целия пост
# 13
Бих се регистрирала специално, за да се включа в някаква неудържимо интересна за мен тема или да попитам нещо изключително важно. Но ако имаш предвид това да се регистрирам само за да пусна някой и друг провокиращ пост - не, не бих.

Същото важии за мен. Peace
Много често съм пропускала да се включа в теми от този форум по една или друга причина, но чак пък нова регистрация да си правя - не. В много малко други форуми участвам, та там си пускам каквото си пожелая - анонимността ми е налице Wink и не се притеснявам.
Виж целия пост
# 14
Ами ако на някой му пречи, че се увеличава броят на потребителите, ми да се спре възможността да се регистрират. Така ще има възможност да стане едно "затворено общество". 
Суперзатворено. Само с някакви си 22338 Потребители.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия