Въпрос за ортопед в Пловдив

  • 7 332
  • 4
Изчетох белите и черни списъци за лекарите в Пловдив, но там основно се говори за гинеколози, педиатри и само едно име срещнах на ортопед.
Тъй като в момента имам проблеми и ходя при един лекар, той има съмнения, че имам киста на менискуса - което само по себе си се оправя само оперативно. Когато ми постави окончателно диагнозата ми се иска да направя поне още един преглед при друг ортопед, за да потвърди евентуално това становище.
За това искам да ви помоля, ако някой има информация за добър ортопед, нека я сподели, за да мога да направя своя избор.
Виж целия пост
# 1
Напиши при кой си ходила до момента.
Виж целия пост
# 2
Била съм при д-р Савов, но той няма кабинет в Пловдив, практиката му е в Чирпан и Стара Загора.
Виж целия пост
# 3
Д- р Вальов, ДКЦ "Пловдив", това е поликлиниката в Окръжна болница. Кабинет 217, тел. 900 847, 967686. Много добър ортопед.
Виж целия пост
# 4
Един от най-добрите ортопеди в Пловдив с богат опит и знания е д-р Симидчиев. Аз преди да  отида при него скоро разпитах от различни места и навсякъде него ми препоръчваха и наистина има защо. Работи в МЦ "Тримонциум" - бившата патологична бременност, на гърба на х-л Тримонциум, там му е частен кабинета, но работи и със здравната каса, така че ако имаш напраление няма да има проблем. Ето телефони, на които можеш да си запишеш час, понеже при него има почти нон стоп наплив : 632 044; 632 066; 632077
Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия