Хомеопатична козметика Гернетик?

  • 7 922
  • 14
Темата може да е за Красива мама,но нарочно я пускам тук, понеже пишат хомеопати и има повече шанс да получа достоверно мнение.
И така: В един козметичен салон предлагат почистване на лицето с тези продукти и там ги водят хомеопатични-действали по-бавно,но имали по-дълготраен ефект.
Има ли такова не6то всъ6тост?
Виж целия пост
# 1
Би било поредната гавра. Да не споменавам, че е и опасно.
Не съм чувала за подобна козметика.
Предполагам, че става въпрос за нещо билково, всеизвестно е, че се бърка билкарството с хомеопатията.
Виж целия пост
# 2
 smile3528 smile3527 smile3527 smile3527
Виж целия пост
# 3
Аз също се интересувам точно от хомеопатичната козметика на Гернетик. Значи, за Гренетик съм чувала мн. добри неща.
Omega, ако е удобно би ли ми дала координатите на този козметичен салон? Може и на лични.
Виж целия пост
# 4
Ето им сайта.Не видях да споменават думата хомеопатия. Дали пък вносителите за БГ не са си я добавили тази думичка без да знаят какво точно значи.
Виж целия пост
# 5
Доколкото знам единствената безопасна козметика е на АкваСорс - в нея няма парабени (но пък е на космически цени).
"Хомеопатична козметика" ми звучи като желание да се рекламираме с нещо модерно. Хомеопатията е метод на лечение. Друг е въпросът, че ако се лекуваш хомеопатично се чувстваш прекрасно, а човек, който се чувства така и изглежда така. Оттам може и да има някаква асоциация с козметиката.
Виж целия пост
# 6
Имам каталог на техни продукти, но съвсем наскоро разбрах за хомеопатичен крем на Гернетик, а ето, че и цяла серия (щом Omega пише за почистващи продукти). Всъщност на позната на мъжа ми видях от екарана (на TV), че има разлика в кожата на лицето  от скоро и дори го попитах как е на живо, защото ми се струва, че кожата й е мн. подобрена и разбрах, че използва такъв хомеопатичен крем на Гернетик. Аз самата ползвам от няколко месеца техен крем за стрии, малко са но ги има (само, че  не редовно). И на Гернетик нещата не са евтини.
При въпросната позната се вижда разликата преди - след! Щом забелязах, а аз не съм мн. наблюдателна в това отношение!
Виж целия пост
# 7
Аz пьк мисля,4е една жена е най красива беz никаква коzметика.Нау4их се да ценя естественото и реалното дадено от природата и Бога.
Жени,хубавейте естествено  bouquet
Виж целия пост
# 8
Аz пьк мисля,4е една жена е най красива беz никаква коzметика.Нау4их се да ценя естественото и реалното дадено от природата и Бога.
Жени,хубавейте естествено  bouquet
Нееее,в кой век живеем,моля???Назад към природата! #CrazyАми че повечето жени без козметика са като измити,без излъчване,без цвят.Може малко да е пипнато,но си личи и радва окото.Аз каквато съм бяла и като не съм гримирана все ме питат да не ми е лошо.Хайде няма нужда от вманиачаване. Peace
Виж целия пост
# 9
Сега пък хомеопатична козметика. Ъх
Виж целия пост
# 10
Аz пьк бих те харесал и бяла...Не е лесно да се открие естествената красота...Както пиШеШ,жените нямали иzль4ване...коzметиката иzль4ване няма да им даде....

Цитат
Назад към природата
ЗаЩо наzад? Аz вьрвя успоредно с нея... Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Аz пьк бих те харесал и бяла...Не е лесно да се открие естествената красота...Както пиШеШ,жените нямали иzль4ване...коzметиката иzль4ване няма да им даде....

Цитат
Назад към природата
ЗаЩо наzад? Аz вьрвя успоредно с нея... Simple Smile
И мъжът ми така ме е харесал. Wink
Тц,аз не се харесвам "бяла".А като не се харесвам няма какво да излъчвам.Както казах малко,но на място.Ти козметика не ползваш ли?Поне шампоан,душ-гел,малко аромат?
Освен това в "женски" сайт да отричаш козметиката е направо самоубийство. LaughingАко темата се премести в Красива мама,за където е всъщност няма да имаш много почитателки. Laughing
Само дето не вярвам,че има хомеопатична козметика. Stop
Виж целия пост
# 12
Нямам представа дали има хом.коzметика...
А ако човек не се харесва,и другите не го харесват...така беШе прикаzката,но както виждаШ пак те е харесал някой...
Не отри4ам коzметиката,но сьм виждал доста "намаzани" жени и си мисля каква ли иzненада или уплаха иzживяват мьжете им сутрин в леглото...
А пьк ти,не само 4е си бяла,а и ми стана и  с постингите си даже симпати4на... Simple Smile
Виж целия пост
# 13
за пръв път чувам за тази козметика. невъзможно ми се вижда да е хомеопатична. но като се прочетат съставките ще се види съвсем ясно  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Е, явно има такава козметика вече - хомеопатична, а Гернетик са сериозна лаборатория и то се водят професионална козметика, каквото и да означава (а ти си означава само едно!). А що се отнася до козметика, не ползвам гримове (освен червило), но винаги се поддържам - кремове, маски за лице и не виждам нищо лошо в това човек да го прави. Даже и мъжът ми ходи на козметичка (почистване на лице) по моя препоръка. Не става въпрос за това дали се харесваме или не, а е въпрос на лична култура (не става въпрос за хигиена, моля!), грижа към/за себе си. А за въпросната позната на мъжа ми - кожата на лицето й наистина се е подобрила, преди имаше дефекти, не съм се вторачвала, но лошата кожа прави впечатление, както и една хубава кожа.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия