Супер лесен малинов чийз кейк

  • 12 989
  • 20
Прави се супер бързо,лесно и става много готин CrazyЗа блата- един пакет чаени бисквити,смлени в блендера на трохи,прибавя се разстопено масло и няколко лъжички коняк.Всичко това се рабърква добре и се натъпква във формата в която ще правите кейка.За крема-една Филаделфия-натурална,правила съм и с Маскарпоне,но не ми харесва толкова,една малка заквасена сметана Данон,половин кофичка кафяво кисело мляко На баба,изцедено за 10 мин.захар на вкус.Всичко това разбивам с миксера за 2 мин..Крема се слага върху блата,и отгоре се залива с малините.Малините-пресни се разбъркват с малко конфитюр от малини,става жестоко.Слага се в хладилник за няколко часа.Става много бързо и леко десертче Crazy
Виж целия пост
# 1
Обожаваме чийз кейк.Мерси за рецептата.  bouquet
Виж целия пост
# 2
Звучи интересно..ще го спретна в скоро време!  Hug
 Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 3
забравих да кажа ,че дозата е за 4 купички или една  торта 24см Grinning
Виж целия пост
# 4
Ще си я препиша - харесва ми, че е лесна Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Страхотно! Мерси за идеята!  bouquet
Виж целия пост
# 6
Наистина звучи супер лесен  Peace
Ако го направя с Маскарпоне (имам в хладилника), какво количество да сложа - 1 кутийка (200 гр.) ?
Виж целия пост
# 7
Наистина звучи супер лесен  Peace
Ако го направя с Маскарпоне (имам в хладилника), какво количество да сложа - 1 кутийка (200 гр.) ?
:peace:200гр. е перфектно за една доза Laughingако не си го направила вече,де Laughing
Виж целия пост
# 8
Наистина звучи супер лесен  Peace
Ако го направя с Маскарпоне (имам в хладилника), какво количество да сложа - 1 кутийка (200 гр.) ?
:peace:200гр. е перфектно за една доза Laughingако не си го направила вече,де Laughing
Мерси  Hug
Не съм, май ще остане за през седмицата. Мъжо каза - Банана сплит за  weekend-а  Laughing
Виж целия пост
# 9
Ох лигите ми изти4ат по тая тема, ама моля ви споделете вкуса като на този в кутийките по суперите ли е newsm78
Виж целия пост
# 10
Аз правих снощи нещо подобно, амо че с ананас. Получи се горе долу добре, но незнайно защо бисквитите отдолу останаха сухички и като вадиш парчето от тавичката се ръсят бисквитени трохи като за световно. Някаква идея с какво да ги напоя? ?И изобщо вие напоявате ли ги с нещо или колко е течна горната смес?
Виж целия пост
# 11
направих го пустия ми 4ийзкейк и после ща дам отзиви Peace
Виж целия пост
# 12
Аз правих снощи нещо подобно, амо че с ананас. Получи се горе долу добре, но незнайно защо бисквитите отдолу останаха сухички и като вадиш парчето от тавичката се ръсят бисквитени трохи като за световно. Някаква идея с какво да ги напоя? ?И изобщо вие напоявате ли ги с нещо или колко е течна горната смес?

Ами при нас блата от бисквитите го печем и не се рони после, но пък и не се напоява.
Виж целия пост
# 13
бисквитите ги натроших ,после залях с разтопено насло и разма4ках с вилица и псое. добавих прясно мляко докъто се напоиха стана като оригиналния Peace
Виж целия пост
# 14
Аз правих снощи нещо подобно, амо че с ананас. Получи се горе долу добре, но незнайно защо бисквитите отдолу останаха сухички и като вадиш парчето от тавичката се ръсят бисквитени трохи като за световно. Някаква идея с какво да ги напоя? ?И изобщо вие напоявате ли ги с нещо или колко е течна горната смес?
По този начин по който аз правих,не се ронят бисквитите Confusedпробвай повече масло да сложиш
Ох лигите ми изти4ат по тая тема, ама моля ви споделете вкуса като на този в кутийките по суперите ли е newsm78
Сто пъти по-вкусен става,преди този в Кентъки ми беше любим,вече не купувам правя си,става бързо и много хубав
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия