къпане на новородено?????

  • 2 223
  • 43
Здравейте мили настоящи и бъдещи майчета.Днес докато се рових във форума прочетох,че новородено не се къпе със сапун и шампоан.На мен скоро ми предстой да стана мама Grinning Joy и тъй като исках всичко да ми е готово кото се върнем от болницата си накупих всичко необходимо за къпането на беба,включително бебешки сапун и шампоан. newsm78Моля споделете пред една бъдеща мама вие с какво къпете вашите съкровища?  bouquet
Виж целия пост
# 1
Бебето ми е почти на четири месеца. Досега го къпем само с няколко
капки зехтин и малко мляко във ваната с вода. Няма оплаквания,
кожата му е мека и мирише на бебе. Това по препоръка на акушерката,
която се грижи за нас след раждането.



Виж целия пост
# 2
Аз къпя бебка с шампоан за цялото тяло против крусти на Мустела и съм много доволна. Всичката козметика на Боби е Мустела и нямам оплаквания ... нито се е подсичала до сега .... нито е имала крусти  или обриви. Чиста е като сълзичка.

А това , че не трябвало да се къпе бебо с шампоан.... не мисля , че е правилно. Ти си избираш как и с какво ще си къпеш бебчо.


Леко раждане ти пожелавам и скоро да си гушкаш сладурчето  bouquet
Виж целия пост
# 3
Аз къпя Мила и с шампоан и със сапун
Виж целия пост
# 4
Аз къпех Вилин с гел на джонсън .
леко раждане Wink
Виж целия пост
# 5
Къпя бебето от както се е родило само с вода, по съвет на акушерките в болницата. Кожата му е мека и чиста, досега не сме имали подсечено дупе.

Леко раждане!
Виж целия пост
# 6
С Джонсън за коса и тяло от болницата още.
Виж целия пост
# 7
С шампоан.   bouquet
Виж целия пост
# 8
Със сапун.
Виж целия пост
# 9
и за двете си деца използвах шампоан за косата и пяна за вана за тялото. дори не ги изплаквах от пяната. е, и не съм ги вкарвала във водата с наакани дупета.
Виж целия пост
# 10
В началото къпехме сина ни със бебешки сапун  Peace
Виж целия пост
# 11
сас сапун на 4ико
Виж целия пост
# 12
с гела на Бюбхен  Peace
Виж целия пост
# 13

И аз така Grinning
Виж целия пост
# 14
Първия месец само със сапун. От втория - косата с шампоан. Нямаме никакви проблеми. Кожата ни е супер. УСПЕХ с раждането!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия