А имате ли белези ?

  • 7 703
  • 80
Аз имам два сериозни белега и то на лошо място - на двата крака под коленете . И не че много ме притесняват , ама понякога са ми грозни като ги гледам ... Sad
Иначе имам хубави крака Laughing но като облека нещо по - официално с пола или рокля и не ми се връзват на тоалета .
Единият ми е от шевове , а другият от сериозно падане 10 дни преди сватбата , та тогава добре че бях с дълга рокля ... това е друга тема .
Мъжът ми ме бъзика , че съм като тай-боксъор в краката  hahaha
И все ми се струва , че на другите жени краката са гладки и хубави ,а аз като някоя побойничка ...
Та исках да видя имам ли конкуренция.
Само да подчертая - белези от секцио не се броят
Виж целия пост
# 1
Имам белези, които Слава Богу не са големи и са предимно от детските ми години. Имам един на челото- от падане, който изобщо не се забелязва, един на ръката, който ми е спомен от ученическите години, когато двама мои съученици счупиха един прозорец по време на бой и падна на ръката ми ( този белег ми е като знака на мерцедес). Най- гаден ми е на веждата и вече ми е станало навик постоянно да си я оправям, за да не се личи Crazy
Виж целия пост
# 2
Имах си един много красив белег на прасеца - решетка, спомен от изгаряне на газова печка, но със съжаление установих, че тази година ми е изчезнал....... Flutter
Виж целия пост
# 3
Имам няколко малки белези по колената,от падане.
Виж целия пост
# 4
Май нямам такива за които говориш. Имам само един родилен белег.
Виж целия пост
# 5
На дясното коляно имам един, който посинява, когато ми е студено и е много грозен през светъл чорапогащник. Той е от невинно падане, но обработено с йодна тинктура, а кожата ми изгаря от нея.
Виж целия пост
# 6
Имам...един над лявата вежда - карах колело вкъщи  Laughing
Имам и един на челото, от дясната страна - паднах на ръб  Laughing
Имам и един от изгаряне - гладих.
Виж целия пост
# 7
Имам няколко дребни по лицето, но ве виждат само от близо Mr. Green

Имам един на ръката, който стои някакси кафяв Thinking , миналата година се лепнах на тостера.

И няколко дребни по краката.
Виж целия пост
# 8
На брадата -падане от люлка
На върха на носа- един сатър за малко да ми отнесе главата.
И двата са много бледи и не се забелязват .Иначе си имам от секцио и апандисит/така ли се пише newsm78/
Виж целия пост
# 9
На прасеца имам един белег от ауспуха на мотора.
И друг на палеца от дете ми е,след един бой с комшийското мом4е.
Виж целия пост
# 10
Имам един по-голям на лакътя и два почти незабележими на коленете...от разбойническия ми период като дете...навяват ми хубави спомени,колкото и странно да звучи Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Имам един съвсем малък на дланта от изгаряне.И един  голям на главата от падане с мотор,около 5-6 шева,но на звезда.Той страшно ме притеснява,защото не ми расте коса.Постоянно имам чуството че се вижда Cry
Виж целия пост
# 12
По колената и лактите имам множество малки белези от пребивания като малка.На единия крак малко над глезена имах дълбок белег от нож,който обаче почти изчезна.На ръката-на обратната част на дланта-два дълбоки белега (но за сметка на това-малки) от счупено стъкло.
Виж целия пост
# 13
Имам няколко малки белези по колената,от падане.

 Peace
Виж целия пост
# 14
Имам на лактите и едното коляно от бесния ми период на детските години и един малък  на задника,от пъпка направих абсцес и м го цепиха Mr. GreenПочти никой от белезите не си личи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия