Парфюмът на Ивана???

  • 2 072
  • 17
Здравейте, красиви мами!
Гледах по ТВ Планета, предаването Фолкмаратон. Беше на гости Ивана и разбрах, че имало нейн парфюм!
Та се чудех дали някоя от вас вече го има! А и ми е интересно в кои по-точно парфюмерии се продава, дали в тези с марковите парфюми или в другите тип "будка на пазара"!
Виж целия пост
# 1
Мисля,че още не е на пазара,но съвсем скоро ще е,но и аз незнам къде ще се продава newsm78
Виж целия пост
# 2
Някъде четох, че вече е пуснат в продажба, цената му била между 17 -19 лв, купувал се много. Аз не съм го виждала все още.
Виж целия пост
# 3
Е, щом е на тази цена, явно няма да е в скъпите парфюмерии.
А за това, че се купува много, може и да е вярно, защото в предаването го определиха като парфюм, който би подхождал на всяка жена. Ставал и за тийнейджърки и за по-улегнали жени. Ще видим!
Виж целия пост
# 4
Да и аз му гледах рекламата на тоя парфюм по Планета, но не съм го виждала още по магазините. Сигурно ще има успех, ако е хубав аромата пък и Ивана си има много почитатели   Peace
Виж целия пост
# 5
парфюмът е сполучлив, но напомня малко на сапун...
Виж целия пост
# 6
парфюмът е сполучлив, но напомня малко на сапун...

Ми това е супер според мен. Значи мирише на чисто, както казвам аз  Wink
Виж целия пост
# 7
парфюмът е сполучлив, но напомня малко на сапун...

Ми това е супер според мен. Значи мирише на чисто, както казвам аз  Wink

И аз много обичам да ми мирише на чисто. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Добре зву4и
Виж целия пост
# 9
Toва го чувам за сефте!!
Виж целия пост
# 10
А как се казва?Как да го търся по магазините.
Виж целия пост
# 11
Toва го чувам за сефте!!
И аз!Сега пък и парфюм Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Хммм,и аз го гледах това предаване...но тогава Ивана подари един флакон на водещата и каза,че само тя и самата Ивана имат такъв парфюм и водещата беше трогната от жеста...т.е.според предаването съществуват само 2 такива парфюма и няма да бъдат произвеждани повече.Така че ако има такива на пазара,ще са абсолютни ментета....
Виж целия пост
# 13
А как се казва?Как да го търся по магазините.

Аз доколкото видях от рекламата на шишето пише IVANA, но в предаването се коментираше и друго име като че ли, ама не си спомням.
Виж целия пост
# 14
Хммм,и аз го гледах това предаване...но тогава Ивана подари един флакон на водещата и каза,че само тя и самата Ивана имат такъв парфюм и водещата беше трогната от жеста...т.е.според предаването съществуват само 2 такива парфюма и няма да бъдат произвеждани повече.Така че ако има такива на пазара,ще са абсолютни ментета....

А аз разбрах, че това били първите две бройки които са произведени, и ги дали на Ивана. Единият си го запазила за нея, а втория го даде на водещата!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия