Гнойна ангина без антибиотик?!

  • 18 457
  • 19
Здравейте.
 Днес малката вдигна висока Т и ни естествено веднага я заведохме при педито.Тя каза,че детето е с гнойна ангина,но ще му мине без лекарства/антибиотици/ да съм давала само повече вода и сокчета и нещо за Т.Аз я попитах, добре ако инфекцията слезе надолу?Тя ми отговори,че било вирусно и ще мине без нищо.Честно казано не смея да и вярвам и взех да и давам Суметролим сироп.Искам да питам правилно ли постъпвам като не се доверявам на педито?
Виж целия пост
# 1
Ние също изкарахме 5 дена  с много висока тем.-39.5 и само панадол, кръвните изследвания бяха добри, но на 6-тия ден щом се появиха гнойни налепи педито изписа веднага антибиотик. по принцип той дава антибиотици само  в краен случай, така че му вярвам.
Виж целия пост
# 2
За сега може би състоянието на детенцето ти не е толкова зле щом не е изписал антибиотик.След няколко дни ще си проличи.Но пък за пример мога да ти кажа,че моят син никога не се оправял от ангина без антибиотици.Не мога да кажа за Вас?????????
Виж целия пост
# 3
Ние също изкарахме 5 дена  с много висока тем.-39.5 и само панадол, кръвните изследвания бяха добри, но на 6-тия ден щом се появиха гнойни налепи педито изписа веднага антибиотик. по принцип той дава антибиотици само  в краен случай, така че му вярвам.
Ние вече сме с гнойни налепи.Тя дори отказва да яде.Притеснявам  се да не започне да кашля...........
Виж целия пост
# 4
Абе най-правилния подход е да се вземе гърлен секрет и да се изчакат резултатите ако може, но зависи дали можете да изчакате 3 дена.
Виж целия пост
# 5
Не вярвам гнойна ангина да мине без антибиотик! Naughty
Виж целия пост
# 6
Миналата година и двете караха гнойна ангина, мина БЕЗ антибиотик, но с хомеопатично лечение.
Виж целия пост
# 7
Ако е гнойна  ангина, наистина, трябва антибиотик, иначе рискуваш усложнения. Успех!!
Виж целия пост
# 8
Миналата година и двете караха гнойна ангина, мина БЕЗ антибиотик, но с хомеопатично лечение.

И при нас!

Давала съм Лимфомиозот!
Виж целия пост
# 9
Много ви благодаря ,значи притесненията са ми основателни.Но какво да направя :Да и давам Суметролим на моя глава или да натисна педито да изпише подходящ антибиотик?
Виж целия пост
# 10
Аз  знам  че ако  не  се  лекува  ангината едно  от  усложненията  е  отит .Мисля  че  трябва  да  пиете  антибиотик  , не  знам  дали  е  много  правилно  но гнойните  налепи  могат  да  се  почистят със  сода .
Виж целия пост
# 11
Много ви благодаря ,значи притесненията са ми основателни.Но какво да направя :Да и давам Суметролим на моя глава или да натисна педито да изпише подходящ антибиотик?
Не давай нищо на своя глава!!! Консултирай се с лекар.. То самата диагноза ГНОЙНА ангина си предполага антибиотик... Налепите наистина могат да се почистват. Консултирай се с лекар, за да не се усложнят нещата. Суметролим не е антибиотик, а химиотерапевтик, като Бисептола едно време... дето все го изписваха и какво от това... Crazy
Виж целия пост
# 12
Давай SUmetrolim добър ,е ако няма алергия към него. Лекаря явно за пореден път не знае какво става 
 Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Значи всички да спрем да ходим на лекар и да ходим направо в аптеката, а какво ще кажеш??????Супер ,ако сме я докарали до там,.........
Виж целия пост
# 14
Давай SUmetrolim добър ,е ако няма алергия към него. Лекаря явно за пореден път не знае какво става 
 Simple Smile
На нея само Суметролима и действа добре , и ще започна да го давам още довечера.

Благодаря Ви   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия