Ходихте ли на море и колко ви струваше удоволствието?

  • 3 486
  • 33
Здравейте .
Ходихте ли вече на море?А с какви впечатления останахте?Доволни ли сте?Починахте ли си от ежедневието?Какви са цените по Черноморието?
На нас ни предстои/ заминаваме на 16 август живот и здраве/ морското приключение с децата.  grinning039


Момичета бих се радвала тук да споделите приятни си мигове от лятната почивка.  Nature Sunny
Виж целия пост
# 1
Тази тема не е ли за"На път, море, почивка, екскурзия"  newsm78
А по темата...тази година никъде няма да ходим Crossing Arms
Виж целия пост
# 2
Ох,и тази година ще пропуснем Cry...А на теб-приятна и незабравима почивка  grinning039
Виж целия пост
# 3
Тази тема не е ли за"На път, море, почивка, екскурзия"  newsm78
...
Има поне две теми там:
Бях на море (нещо такова)
Колко ви излезе морето?

По темата - заминаваме другата седмица Sunglasses
Виж целия пост
# 4
И аз май няма да ходя на море. Sad
Виж целия пост
# 5
 И ние нямяа да ходим на море. Добре, че поне морето е тук  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
И аз няма да ходя никъде тая година. smile3514 newsm45
Виж целия пост
# 7
току-що се прибирам от близо седемнайсетдневно зачезване от дома, включващо накрая и планина.
Не съм водила стриктна калкулация, но на ден средно ни е излизало сума сумарум за двама възрастни около 60-70 лева(тук включвам и спането и яденето).
За глезотийките стриктно отчет не съм водила. ooooh!
Виж целия пост
# 8
 аз ходих вече два пъти, морето е готино,но като цяло мръсотия и простотия,по кръчмите гадно ядене,студено абе ужас...най-добре да се ядат само плодове хем здравословно, хем няма опасност да хванеш салмонела или да се натровиш и да си прецакаш почивката.
Виж целия пост
# 9
1100лв. за 7 дена в Равда  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
около 800-900 лв. за 1 седмица на Черноморец - включено е пътни, спане, храна, абе, с една дума всичко
Виж целия пост
# 11
Още не сме ходили на море, а така като гледам, може и да не отидем.
Виж целия пост
# 12
Мен ме е срам да си кажа - такова набутване стана....3000 лв. за две седмици на Албена. Следващия път другаде, най-вероятно навън щото в Бг по-убаво от Албена май нема.
Виж целия пост
# 13
10 дни на Албена - хубаво беше Peace. Похарчихме около 1800-1900 лв.  в т.ч. ол инклузив, нафта, заведения, глезотийки (предимно за децата), обувки за децата, подаръци за бабите.
Може и по-тънко, ама 10 или най-много 2 Х 10 дни в годината искам да се чувствам абсолютно бял човек   Laughing.
Виж целия пост
# 14
ние ходихме в Турция 800 евро за 1 седмица (all..)
но мислиме август да заведем бебчо някъде....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия