Шарен и вкусен български език-форумски номинации

  • 4 199
  • 66
След толкова теми за диалектите  Sunglasses предлагам една тема с номинации за най-добре пишещите потребители...
Когато напишеш мнение в някоя тема, все едно си направил мини интервю със себе си и май вече ти е по-ясно и по-добре формулирано в главицата какво точно мислиш по даден въпрос...
Тук съм срещала великолепни езикови еквилибристики и вкусни думички, неподражаем стил на писане и изключителни бИсИри  Grinning

Ето и някои от категориите:

Кратки форми  - потребители, владеещи до съвършенство изкуството на циничната забележка, лекото подхлъзване, синтеза на всичко важно в едно изречение  Simple Smile

Цялостен принос - тук са тези, които нямат слабо изказване, нямат свян и от мръсните думички с илюстративна цел, и от лирическите отклонения  Simple Smile

Есеистика - тези потребители обикновено отговарят сериозно, без лиготии, наклонни са към размишление и творчество  Simple Smile

Публична реч - това са политиците, те умеят да изградят непробиваема защита около тезата си и не се уморяват по сто пъти да обясняват и да убеждават непросветените  Simple Smile

Енциклопедисти - те могат да вкарат винаги най-подходящия цитат (или линк  Wink), след тях обикновено разгорещените теми се успокояват и дори затихват  Simple Smile

...вие сте - с още категории. Умишлено няма да номинирам, по-скоро категориите са създадени специално за определени колеги  Heart Eyes

Моля да се придържаме към китайския принцип, че "Човек се оценява по върховите му постижения" и да не се оттеглят потребители заради неволна правописна грешка в някое мнение  Mr. Green

...тъй като много от вас се познават и на живо, може да има специална категория "Устно творчество" за най-устат и надарен потребител в не-епистоларните форми  Grinning

Такаа...заминавам за 2 дни за Родопите и очаквам когато се върна тази тема или да е зключена поради безсмислието си, или да има много вълнуващи четива, които да засенчат и Хаванската сага  Crazy

Вие сте  Hug
Виж целия пост
# 1
предлагам категория "Самобитност" за тези, които имат характерен стил
предлагам категория "Златно бръмбарче" за тези, които са точно противоположни на описаното по горните категории (нещо от сорта на "златна малина")
Виж целия пост
# 2
Почитаемата краставица ще ги отнесе всички като куцо пиле - домат Grinning
Виж целия пост
# 3
в някои от категориите ще има конкуренция небесната... Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Никол за "Публична реч"
Реза - чудя се за цялостен ли да я номинирам или за енциклопедист
Дона - за кратките форми
Виж целия пост
# 5
Хахаха, хубава тема.
На прима виста се сещам за стила на Бу, много свеж и ироничен.
Всички мами от хаванската темичка, Василиска, Мюр, Краставичката, Дона, ох, много ми се изброява поименно, но имам и работа да върша, после ще доредактирам.
Виж целия пост
# 6
Сакри, Ламелита и Червената Депешарчица да си познаят номинациите!
Виж целия пост
# 7
Смърфиета-за кратките форми! PeaceЧета с удоволствие. GrinningСинтезирано,кратко ,ясно,когато трябва леко жлъчно и язвително и ...винаги с чувство за хумор! Joy
Подхлъзва-понякога леко,понякога по-сериозно и винаги заслужено.
Виж целия пост
# 8
Почитаемата краставица ще ги отнесе всички като куцо пиле - домат Grinning
Точно така.  Laughing
Можем само да й дишаме прахоляка.  newsm79
Виж целия пост
# 9
Есеистика - Кифлата;
Публична реч - додо_додо;
Кратки форми - Кейси;
Самобитност - краставичката, мамица, франзела;
Цялостен принос - колективна награда на Ха(й)ванките за тотално свежото си присъствие (не само в ха(й)ванската тема;
За енциклопедизъм по изложените критерии - мамма;
За енциклопедизъм, като ценни познания в много области - Деметра;
Виж целия пост
# 10
Честно не забелязвам нищо по отношение на правопис. Просто самата аз не обръщам внимание докато пиша във форума на правописа си. Такава съм, но ми прави впечатление, че има форумки, които пишат завидно правилно  Grinning
Виж целия пост
# 11
Закрихме джаз-феста в Смолян с прекрасната Йълдъз Ибрахимова...под звездите...(аз просто слушах с отворена уста, не че съм закривала нещо  bowuu), но виждам, че тук работата изостава  Thinking...понеже работата изостава и там  ooooh!, засега само побутвам, а после ще се включа с нови категории   bouquet
Виж целия пост
# 12
предварително уточнявам, че влизам отскоро и номинацията ми да не се тълкува като пренебрегване или игнор на някого Naughty;
та, моята номинация за изказ в стил "Кратки форми" е Кейси newsm10
понеже съм любител на риториката, та затова... lalalala
Виж целия пост
# 13
Хубава тема. Браво  Peace


Кратки форми - Бу, Кейси, Реза, Тити, Калина
Есеистика - Кифлата, Франзела Злобела, Слънце, Фукла
Публична реч - Никол и Додо-додо
Цялостен принос - Ню, Василиса Умница, Сладка Хапка
Самобитно творчество - Небестната Краставица, Сакри


Като се сетя още ще допълвам Wink
Виж целия пост
# 14
Благодаря на всички, които се включват   bouquet
Още една категория:

Приложна психология (магия  Wink) - съфорумци, които нежно побутват с умни и уместни съвети, могат безпогрешно да преведат кой какво е искал да каже, дори по-добре от казващия, както и да предложат готови формули и отговори за напечени ситуации, хеле пък тези, които са си психолози по професия  Simple Smile

Тук номинирам Асса за един много приятен наръчник "как да казваме не"   bouquet
Връщам се след малко да си направя  и другите номинации  Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия