Впечатления от горчивото гелче с/у смучене на пръстчета

  • 428
  • 5
Дъщеря ми все още си смуче палчето  Sad и започвам да си мисля, че може да се превърне във вреден навик. Постоянно й дърпам пръста от устата, но не помага. Тя си мисли, че е игра и ми се смее, дори, когато й се карам. Смуче го основно, когато заспива, когато е гладна, притеснена или й е скучно.
Мисля да пробвам този гел.
Някой има ли мнение, ползвали ли сте го?
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Ами аз го купих. Дано имаме късмет и помогне да се откаже Sad Пък, ако не, ще търся други варианти
Виж целия пост
# 2
Елена също си смуче палеца и прави точно както ти си го описала - смее се като й се карам, дори тогава го лапа нарочно. Мазах я с Даум Ексол-никакъв ефект. Тя изцокваше лекарството и въобще не й пукаше. Дано ти имаш успех.
Виж целия пост
# 3
вече два месеца ползвам Даум Ексол, има ефект, през деня не си го смучи, като е намазан
проблемът е, че се приспива с пръста, та затова като ще го слагам да спи, му измивам ръцете
Виж целия пост
# 4
аз съм ползвала горчив лак за нокти-дъщеря ми си гризеше ноктите в яслата-имаше ефект
Виж целия пост
# 5
Аз пробвах да мажа, но се получи омагьосан кръг. След като намажа, Калина си лапва пръстите (ние смучем показалец и среден пръст едновременно), усеща горчивия вкус, веднага си ги вади и започва да реве. Обаче като реве се успокоява с пръст в устата и по навик пак си първа пръстите, пак и загорчва, изважда ги и пак рев. Така се отказах да правя каквото и да е за сега, пък и растат зъби ... Само да те предупредя че е за след 1 годинка, преди това не е препоръчително
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия