Вторично приложение на кутийте от адапте

  • 1 867
  • 34
моите са:

-съхранявам си ориз, брашно, захар, кафе
-бисквити на детето
-саксии (допълнително декорирани с цветна хартия и франтифлюшки Mr. Green) Пробивам дутка на дъното им,за да се оттича водата
-детето си игра по едно време с тях Whistling Стават за думкане и тъпкане с дребни играчки

-мъжа си е скрадирал пирони, болтове и прочие и ги е скътал далеч от палави ръчички Peace

вие сте на ход Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Ето същата тема от не отдавна http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=80604.0.
Там е и моят отговор. Grinning
Виж целия пост
# 2
упс, сори Sad

Виж целия пост
# 3
Ма те ръждясват тия кутии..........
Виж целия пост
# 4
Тук повечето АМ са в алуминиеви пликчета, включително и моята Хумана. Та си нямаме вторично приложение  Crazy
Виж целия пост
# 5
Ма те ръждясват тия кутии..........


Мда...и аз си мислех да слагам вътре кашите на бебчо,но като измих 1-2, видях че се появи ръжда и се отказах.
Изхвърлям ги,въпреки че и на мен ми е идвала идеята да си направя някоя хубава саксийка,ама все не мога да се наканя.
Виж целия пост
# 6
доста дадох на една  учителка за детската й градина, но много и изхвърлих
Виж целия пост
# 7
Слагам кашите като отворя,но те не стоят повече от 3 седмици.А останалото складирам на едни майстори до блока/правят тонколони и ги ползват за бои,лепила.../.
Виж целия пост
# 8
Страхотни играчки стават от тях.......аз тук храня едни котки с адапте и затова си имам..........Може да се строят кули, да се пълнят с дребни джунджурии, да се използват за тимпани и маракаси, да се играе на кегли с тях, да се правят разни камиони и коли....много импровизирани.......А ако се разпробият могат още неща да стават........Например, ако се захванат една над друга могат да станат като етажерка ? ( незная думата ), заемаща малко място, но побираща много ........
Арвен всичко си изброила.......Аз не се сещам за други приложения  newsm78
Виж целия пост
# 9
баба ми си слага разсада в тях Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Изхвърлям ги.
Виж целия пост
# 11
-мъжа си е скрадирал пирони, болтове и прочие и ги е скътал далеч от палави ръчички Peace

Ами при мен е това!
Виж целия пост
# 12
и аз
Виж целия пост
# 13
таткото си слага винчетата в тях, а и доста изхвърлих Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Ма те ръждясват тия кутии..........


Ръждясват, ама:
- на котката гранулите си стоят в пликчета, затворени и в тях.
-за съхраняването на болтчета, гайчици и подобни мъжови дреболии не пречи
-разсадът  за доматите на мама има нужда и от желязо Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия