Помощ! Възпален венец...

  • 9 823
  • 20
Здравейте ! През миналата седмица ми се счупи зъб но от тогава до сега все не намерих време да отида на зъболекар Confused. Та така аз не отидох на зъболекар а сега ще мога да отида чак в вторник. До тогава обаче не знам какво ще правя защото венеца около счупения зъб много се възпали. Такова нещо никога не ми се е случвало и не знам какво да правя. За момента единственото за което се сетих беше отвара от лайка. Моля ви дайте идеи как да облекча венеца са докато дойде вторника. Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Ами лайка добре , ама ако е сериозно възпалено вземи да пиеш Родожил .Така и иначе няма да може зъболекар да го оправи ако не се премахне възпалението.
Виж целия пост
# 2
A какво е това "Родожил" newsm78! На билкова основа ли е или какво?
Виж целия пост
# 3
Не не , не е на билкова основа.Съдържа   Metronidazole  и   Spiramycin .Метронидазола е за анаеробни бактерии , Спирамицина е антибиотик и има висока екскреция чрез слюнката.
Виж целия пост
# 4
Ок. А ще ми кажеш ли как да го приемам?
Виж целия пост
# 5
През 12 часа се гълтат по два хапа.Само никъв алкохол че ще повърнеш .
 Flutter
Виж целия пост
# 6
Ок. Моного ти благодаря! Утре сутринта ще си купя!
Виж целия пост
# 7
Но нали ти казвам , ако е сериозно възпалението.
Виж целия пост
# 8
Aми според мен е сериозно. След като пия и обезболяващи. Той така се е подул, че направо е скрил почти здравия ми зъб. Сутринта се събудих от болка...
Според мен няма начин да ме боли самия зъб защото той беше с пломба и извадени нерви.
Виж целия пост
# 9
Родожилът е доста силен антибиотик и не мисля, че трябва да се приема без да е предписан от зъболекар.
Виж целия пост
# 10
Ами.Какво значи силен антибиотик ?! Това да не ти е Ванкомицин ?! Зъболекарят със cигурност ще изпиши  Rodogyl или Lyncomycin, a може и Tetracycline.
Виж целия пост
# 11
Кога трябва да се успокои възпалението? След първи, втори или трети прием кога? Преди малко изпих първите две.
Виж целия пост
# 12
Минимум 24 часа. Не забравяй за алкохола.
Виж целия пост
# 13
Няма да забравя! Много благодаря Grinning!
Виж целия пост
# 14
KaTo MuHe uHФekцuяTa ga ugeш BegHara Ha cToMaTo/\or.
 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия