Колко често правите секс ?

  • 15 276
  • 175
До всички мъже.
Колко често правите секс? Колко често се сещате за съпругите си в този забързан ,напрегнат живот.Пречка ли е умората за отказ
Моля Ви мили момчета отговаряйте честно Благодаря Ви
Виж целия пост
# 1
1.правим секс винаги,когато ни е кеф!
2."Може ли да е причина за секса като сте уморени?"- е за т'ва се нуждая от превод...
3."еректилна дисфункция?!"...е т'ва как звучи...ми аз не съм изпадал до сега,ама може и да има такива.

Виж целия пост
# 2
Виртуално или реално?
Ако е виртуално, бях чел някъде - на 8 минути.
 Реално - колкото пъти се отвори парашута.
Виж целия пост
# 3
И аз бих казал, когато ми е кеф.
И действително при последната ми връзка правехме секс винаги, когато имаше възможност. Желание никога не ни е липсвало. А, да не забравя, умората никога не ни е спирала.
Виж с бившата ми жена беше събитие, ако се случи повече от 2 пъти в месеца.
Виж целия пост
# 4
И аз бих казал, когато ми е кеф.
И действително при последната ми връзка правехме секс винаги, когато имаше възможност. Желание никога не ни е липсвало. А, да не забравя, умората никога не ни е спирала.
Виж с бившата ми жена беше събитие, ако се случи повече от 2 пъти в месеца.
А защо се е получавало така ? /с бившата /
Виж целия пост
# 5
В началото това ми беше наказанието, за каквото и да е. Няма секс. После аз я хванах в изневяра. След това аз и изневерих. После отношенията ни изстинаха и положението стана перманентно.
Виж целия пост
# 6
"Колкото повече-толкова повече."
Аз не се сещам за моята съпруга,поради простата причина,че не мога да я забравя.Постоянно си мисля за нея.
А начина ми за борба със стреса е точно секса.Нищо друго не ми действа така отпускащо и тонизиращо като секса.
Виж целия пост
# 7
Различно.
Виж целия пост
# 8
Ако не работех на две места, щеше да е на ден по много пъти.  За съжаление се случва само по веднъж на ден ... Но събота и неделя си наваксвам  Twisted Evil
Виж целия пост
# 9
За съжанение напоследък по-рядко Sad
Виж целия пост
# 10
Различно.
Виж целия пост
# 11
Водим си календарче и затова мога да говоря с цифри. През зимните месеци - по 10-12 пъти месечно, но пък през лятото наваскваме - по 16 пъти месечно Wink
Не се наказваме като си отказваме секс Naughty За това сме се разбрали още като се оженихме. По-скоро се сдобряваме със секс. Но пък какво ли ще стане като "умре" тоя, дето ни сдобрява Crazy
Виж целия пост
# 12
много рядко - веднъж-два пъти в месеца. той много пътува, докато го няма съм сама с бебето, а и работя от един месец. като се върне(когато и да е това)аз съм скапана и едва гледам, та не ми е до секс. и така си минава времето. ама съм свикнала и честно казано, не ми липсва(засега). като бях бременна пак не правехме, защото ми беше гадно бебо да мърда и аз Embarassed а преди това пак не правехме, защото пътуваше. с една дума, направо се чудя как въобще забременях newsm78. и ако не се познавах, нямаше да повярвам, че е от него Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Май се пада веднъж-2 седмично..Какво да се прави-умора, работа...Почивните дни понаваксваме..Абе то да няма нормативи - понякога се случва всеки ден, че и по 2 пъти, понякога през седмица ! Това е любов и удоволдствие - в края на краищата когато има и други обстоятелства- еми ще го поотложим...
Виж целия пост
# 14
Водим си календарче и затова мога да говоря с цифри. През зимните месеци - по 10-12 пъти месечно, но пък през лятото наваскваме - по 16 пъти месечно Wink

Шегуваш се, нали?! Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия