Месото

  • 1 375
  • 36
Полезно ли е според вас всекидневното приемане на месо след една година?
Виж целия пост
# 1
Според мен не е, но аз съм вегетарианка и съм пристрастна. Аз въобще не им давам месо на моите, но в детската градина и при бабите си ядат.
Виж целия пост
# 2
Мисля, че всекидневно ще дойде в повече на всяко дете.  Thinking 
Виж целия пост
# 3
      Всеки ден - не мисля. Но през ден, през два...
Виж целия пост
# 4
Моите ядат месо, риба или яйца всеки ден. Аз смятам, че е полезно.
Виж целия пост
# 5
Полезно ли е според вас всекидневното приемане на месо след една година?
чак полезно всеки ден месо ... не вярвам  Rolling Eyes
въпреки че й готвя само месни манджи  Crazy но съм сигурна че й е вкусно месото - риби и пиле- Wink
Виж целия пост
# 6
не,за никоя възраст не е според мен;
Виж целия пост
# 7
Според мен не трябва да се пита полезно ли е, а какво количество. Че е полезно месото - спор едва ли има. Така че всичко опира до количеството и качеството. (Тя и отровата в малки дози се ползва за лекарство, нали).
Виж целия пост
# 8
Ако можеш да осигуриш седем вида месо за всеки един от дните в седмицата,в малки количества-може и да не навреди особено.Ама чак пък много полезно...Струва ми се,че все пак прекаляването води повече до вредни последици,независимо на каква възраст.Яйца-аз давам през ден,понякога и по-рядко.Ние в къщи консумираме месни продукти доста ограничено.Виж,рибата не е месо и за нея съм сигурна,че е мно-о-ого полезна и препоръчителна.
Виж целия пост
# 9
Полезно ли е според вас всекидневното приемане на месо след една година?

2-3 пъти в седмицата е достатъчно, мисля.
Виж целия пост
# 10
4-5 дена месо, останалите - зеленчуци
да не забравяме, че децата имат нужда от желязо и белтъчини
Виж целия пост
# 11
според мен-не

Maktub, страхотна снимка! и поза, и поглед, и характер Wink и малко вятър в косите за разкош.
Виж целия пост
# 12
Аз давам 2-3 пъти в седмицата. В месните пюрета месото е 8-10%.
Виж целия пост
# 13
както се вижда, децата ми вече са над годинка. у дома е изключение да седнем да се храним без месо - тогава обикновено ядем яйца. ако не ядем готвено месо, нито яйца, хапваме някаква шунка или филе...  cook не ни е навредило.
всъщност, в менюто в детската градина поне едно от ястията на обяд е с месо - или супата, или основното.
откъде иначе достатъчно белтъчини  newsm78
Виж целия пост
# 14
Давам всеки ден! Много го обича!  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия