Моля, препоръчайте ми лек против умора и напрежение!

  • 6 704
  • 18
    Ако знаете някаква билка или нещо друго, което да действа ефективно при умора, когато просто задълженията ми са такива, че нямам възможност да си взема почивка, нямам време да релаксирам, а имам нужда. Тъй като работя на пълен работен ден и едновременно се готвя за държавен изпит, знаете ли как мога да укрепя издръжливостта си, при условие, че не мога да си позволя повече сън и свободно време за отдих?

Съжалявам, ако е пускана такава тема, но в момента нямам сили дори да задействам търсачката.
Виж целия пост
# 1
Милата.Знаеш че нещо не може да замени съня нали ?! Какво правя аз когато съм изморен- 1g Vit C наведнъж, Jamieson имат таблетки,които се казват Total Energy (хубаво е да намериш на бройка да продават че са към 25 кинта) , врътвам 2 от тях , задължително и мултивитамин за предпочитане неразтворим.  Peace
Освен това добър вариант е и Apitonin (пчелно млечице) , ампулки жен шен с гинкго. Д-р Тайсън е пуснал разни нови продукти , които не уважавам.
  bouquet
Виж целия пост
# 2
Мисля, че по-добро нещо от съня няма. Тези дни се подкрепям само с витамин С, и кафета. Спя по 4-5 часа на 48, но хич не е добре. И тази сутрин по навик пак станах в 8 Sad
Виж целия пост
# 3
Защо така ?!
Пробвай моето предложение.
Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Цитросепт ! Peace
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви за идеите ! Simple Smile Ще разпитам в аптеката за тези продукти и може би ще си избера някой.
Знам, че от съня по-добро няма, и от позитивните емоции, слънцето..., ама при условие, че не мога да си позволя много сън..., ще трябва да си помогна 'отвън'.

Пак благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 6
Хитко ми бачкам, у нас, в офиса, и не остава време за сън. Още месец така, после ша видим как ша си организираме работата. Сеп. или ша стане по-добре, или по-зле  Joy Аптекаря миналата седмица ми даваше някакви френски ампули, не помня как се казваше лекарството. Не бях спала и исках да моа да бачкам поне до вечерта Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Sargenor - ненавиждам ги .
Виж целия пост
# 8
Купих си една опаковка пчелно млечице, дано има ефект Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Витамин С от 1 грам взе ли си ?!
Виж целия пост
# 10
Хитко до четвъртък ша опра до твоите услуги Simple Smile
Виж целия пост
# 11
кои услуги ?! пак не разбрах  #Crazy
Виж целия пост
# 12
Възможно ли е да се привикне към някои от тези медикаменти?Аз също нямам време за почивка между работата и децата.До сега се крепях само с кафе обаче вече не ми действа.
Виж целия пост
# 13
Освен към кафето 
Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Да, взех си вит. С и В1...............надявам се на ефект
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия