ТОР 3

  • 1 935
  • 22
кой е вашия топ3?



ваш ред е!
Виж целия пост
# 1



Копирах го от тази тема Grinning
Виж целия пост
# 2

И аз я харесвам много  Peace
Виж целия пост
# 3
Виж целия пост
# 4
бре татковци тук нема ли?!освен тва топ 3 е за тези 3 които харесвате най-много.не за красавици,а за първите 3 в класациата ви-личната!
Виж целия пост
# 5
бре татковци тук нема ли?!освен тва топ 3 е за тези 3 които харесвате най-много.не за красавици,а за първите 3 в класациата ви-личната!
newsm78 я пак, че нещо не разбрах. Точно реших да се включа с личният си топ3, но ми се стори, че нещо не разбрах. Как не за красавици, а ти си пляснал най-желаните жени на планетата? Thinking
Виж целия пост
# 6
бре татковци тук нема ли?!освен тва топ 3 е за тези 3 които харесвате най-много.не за красавици,а за първите 3 в класациата ви-личната!

E тъй де Rolling Eyes. Аз постнах само на едната мацка, щото на другата ти си сложил снимка, а третото място още не съм го измислила Grinning
Виж целия пост
# 7
е имах впред вид 3-те най-харесвани от Вас!не една и не просто някоя красавица!
Виж целия пост
# 8
аз харесвам Анделина - и както беше казано в "Коса" - ако я заваря в леглото си - определено няма да я изгоня Wink особено ако ме погледне както горе...
Виж целия пост
# 9




Виж целия пост
# 10
обърнахте го на фен клуб на анджелина бре...топ 3 е 3-те най-яки каки за вас!а.дж. е много яка,признавам,на първо място ми е...ама да не е само тя бре?!
Виж целия пост
# 11
Хмм, топ три викаш.
Ми на първо място е моята любима жена разбира се. Ама снимка няма да ви пусна, защото тя пише във форума.
На второ място е:

И на трето:


А тази дето ти си я сложил на второ коя е? Нещо не мога да я позная? newsm78
Виж целия пост
# 12

адриана лима не знаеш...аууу...засрами се!
Виж целия пост
# 13
адриана лима не знаеш...аууу...засрами се!

Е сега като и каза името се сетих. Ама иначе не ми е чак толкова известна Wink
Виж целия пост
# 14
Топ 3 имам винаги. Първото място обаче постоянно се заема от някоя нова, невиждана. Не се захласвам по холивудските звезди. По-скоро се наслаждавам на българките. Тези по улиците ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия