Какво променя хората!?

  • 2 223
  • 26
Следната случка :
Мъж-христова възраст,сериозен, амбициозен, семеен , супер отвсякъде!!! Hug
Жена му-мила, вярна,добра, сериозна, отдадена на семейството и....

Добър ден! Аз имам любовница , ти марш оттука , не те обичам вече, нищо не става от тебе,  и все от тоя род суперлативи отпревени към жената от мъжа  й  #Crazy
Следват 4-5 месеца тормоз и о, чудо , жената ще има бебе и той , блудния гледа виновно и смутено : Мила, ти мразиш ли ме!?
Питанката е -защо трябва да се стига до тук, да разбиеш нечие сърце и нерви и да питаш това??
Жената ,освен в момента бременна е една планина от нерви или каквото е оставало от тях.
Защо си причиняваме това и какво ни променя , зли сме , много сме зли!!! Close
Виж целия пост
# 1
Алчни?
Любопитни?
Експериментираме с чуждите чувства?
Без ценности и/или приоритети?

Виж целия пост
# 2
Случва се и не мисля ,че има някакво задоволяващо обяснение за това.
Винаги  е гадно и винаги боли Cry
Виж целия пост
# 3
А може би не се променят, може би просто са си такива и са се опитвали да се правят на нещо, което не са... защото така е прието. Или пък се смятат за прекалено 'отворени' и 'печени' и мислят, че е възможно да живеят едновременно два съвсем различни живота. До този извод съм стигнала, наблюдавайки всичко, което се случва около мен Confused.

А че е гадно и боли, спор няма Sad
Виж целия пост
# 4
ами мъже все тичат след някоя фуста #2gunfire
Виж целия пост
# 5
милата, затова въпреки,че обичам мъжа си, нямам вяра дори и на него! Хормоните играят игрички
Виж целия пост
# 6
Според мен хората не се променят, просто след известен брой години показват други свои черти. А и, пак само лично мнение, хората показват различни части от себе си пред лазлични хора. Но хората не се променят.
Съчувствам.
Виж целия пост
# 7
Животът. Времето тече само напред.
Виж целия пост
# 8
Хората не се променят,колкото и да ни се иска да вярваме в обратното.
Виж целия пост
# 9
Хората не се променят,колкото и да ни се иска да вярваме в обратното.
как така..ми не е вярно..я погледни фолк-дивите..а сега сериозно-хората СЕ променят!колкото и да ТИ се иска да вярваш в обратното...
Виж целия пост
# 10
Вярвам в това,в което искам.И ако ти имаш поводи да вярвяш,4е хората СЕ променят,аз 4е НЕ.
Виж целия пост
# 11
Разбира се, че се променят! Има толкова много случки, които обръщат живота, вярванията, чувствата и човек става много по-различен - след всяка любов, обида, нежност, удар под кръста или просто след всяка нова свещичка на тортата...
По темата, малко не разбрах - съпругата ли ще има бебе? От съпруга си ли? И какво означава точно този въпрос "Мразиш ли ме?"? - някаква оправдание ли е? Съжалявам, ама не ми е ясно  Thinking
Виж целия пост
# 12
Хората не се променят,колкото и да ни се иска да вярваме в обратното.
Вярвам в това,в което искам.И ако ти имаш поводи да вярвяш,4е хората СЕ променят,аз 4е НЕ.
ми защото в множествено число го каза...сега пък в единствено...ето-и ти почна да се променяш Mr. Green
Виж целия пост
# 13
ами мъже все тичат след някоя фуста #2gunfire

Eeeee, не на всички мъжете ни тичат след всяка фуста. Дай да си имаме уважението.

А за конкретния случай ще кажа, че всичко си има две страни. Може пък и жената да не е толкова идеална колкото е представена в историята на авторката на темата. Може на мъжа да са му слаби ангелите. Може да са много неща.
Виж целия пост
# 14
Променят се хората и още как. Проблемът е че рядко се променят както ни се иска. Обичайно се променят именно чертите които харесваме...
А какво ги променя - животът. Заобикалящата среда, всеки един ден...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия