Гумени сандалки за басейн/плаж 21 номер-откъде?

  • 1 745
  • 30
Привет, мамчета!
Прочетох отговорите по подобни на моята тема, но тъй като последният отговор е от преди месец, незнам доколко е актуална информацията, та затова си позволявам да пусна пак такава тема  Embarassed

Днес ще търся гумени сандалки на мойто момченце, че тези, които в момента ползвахме за домашни и за басейна, му умаляха.От петък сме на басейн във Велинград и трява да го обуя с нови такива.
Ако някоя от вас е мяркала тия дни такива сандалки, моля да сподели къде?!
По принцип предпочитам да са на Адидас или Найк (сегашните са на Адидас) и му бяха много удобни, но ще проверя и в магазините на runners, SPALDING
Благодаря Ви и sorry ако темата е досадна за някои
Виж целия пост
# 1
След като предпочиташ на Найк и Адидас потърси в техните магазини на Витошка.На Рънърс не взимай много са дървени,на Сполдинг незнам дали има.В ССЦ има на Руканор готини около 15лв са.Аз ти препоръчвам на Райдър -бразилски са,има голямо разнообразие на модели и са около 15лв също.Спидо също имат и са удобни,но незнам къде има в Сф
Виж целия пост
# 2
chocha, благодаря за отговора.
Руканор- имат само големи номера, а са им много сладки сандалките.
РАйдър  newsm78- незнам откъде
Виж целия пост
# 3
Райдър има на много места.На пазара Красно село отзад има един магазин за обувки до сградата на ДСК,в Стил 99 на Пътеките в Младост,по Витошка също съм виждала,по Пиротска също.
Виж целия пост
# 4
На Райдър  имахме и още си ги имаме обаче не ги носим, не говоря че не са хубави, но на нас не ни се удобни (пръстите отпред излизат много) а и ни направиха мехури.
Така че не ти съветвам нищо друго освен Адидас и Найк.
Виж целия пост
# 5
Аз пък ще дам още един глас за Райдър - ужасно съм доволна от тези сандалки - вече втори месец ги ползваме - не са мръднали - ходим на плаж всяка седмица, почти всеки ден ги носи, няма да съжаляваш, а има и доста голям избор от цветове.
Виж целия пост
# 6
След като предпочиташ на Найк и Адидас потърси в техните магазини на Витошка.На Рънърс не взимай много са дървени,на Сполдинг незнам дали има.В ССЦ има на Руканор готини около 15лв са.Аз ти препоръчвам на Райдър -бразилски са,има голямо разнообразие на модели и са около 15лв също.Спидо също имат и са удобни,но незнам къде има в Сф
Не съм съгласна Naughty, 4е Райдерс са дървени, не виждам какво им е дървеното ,много са удобни и синът ми е с тях ве4е 2 месеца по4ти.Изклю4ително меки  удобни са
Виж целия пост
# 7
Мисля че тук объркахме две марки Райдер и Райнерс.
Вторите са по добри.
Виж целия пост
# 8
 
След като предпочиташ на Найк и Адидас потърси в техните магазини на Витошка.На Рънърс не взимай много са дървени,на Сполдинг незнам дали има.В ССЦ има на Руканор готини около 15лв са.Аз ти препоръчвам на Райдър -бразилски са,има голямо разнообразие на модели и са около 15лв също.Спидо също имат и са удобни,но незнам къде има в Сф
Не съм съгласна Naughty, 4е Райдерс са дървени, не виждам какво им е дървеното ,много са удобни и синът ми е с тях ве4е 2 месеца по4ти.Изклю4ително меки  удобни са
Незнам за какво говориш,но аз имам предвид Runners-не ми харесват въобще.От Rider съм супер доволна
Може би не си прочела внимателно Peace
Виж целия пост
# 9
След като предпочиташ на Найк и Адидас потърси в техните магазини на Витошка.На Рънърс не взимай много са дървени,на Сполдинг незнам дали има.В ССЦ има на Руканор готини около 15лв са.Аз ти препоръчвам на Райдър -бразилски са,има голямо разнообразие на модели и са около 15лв също.Спидо също имат и са удобни,но незнам къде има в Сф
Не съм съгласна Naughty, 4е Райдерс са дървени, не виждам какво им е дървеното ,много са удобни и синът ми е с тях ве4е 2 месеца по4ти.Изклю4ително меки  удобни са
Незнам за какво говориш,но аз имам предвид Runners-не ми харесват въобще.От Rider съм супер доволна
Може би не си прочела внимателно Peace
ИЗВИНЯВАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ choca  Embarassed,
наистина не съм прочела правилно
Райдерс намирам супер за цената им Peace
Виж целия пост
# 10
И мен ми се нравят Райдер. Причлични сандалки-джапанки за прилични цени за 1 сезон. Peace
Виж целия пост
# 11
Тъй като на джуджето крачетата са широки и не спяхме да и намерим подходящи сандалки и купихме джапанки на Райдер. Имат каишка между палеца и показалеца и ластиче, което да ги държи. Много съм доволна, а и са толкова сладки. Аз съм доволна и като омалеят пак ще и купя такива.
Виж целия пост
# 12
И аз съм фен на Райдър!Вече второ лято щерката е с такива,мисля и занапред да не изневерявам на бразилците Peace
Виж целия пост
# 13
Ние взехме едни джапанки с ластик отзад от Бокал за 3,50 лв. с тях си ходи на плажа. Имаме и сандалки на Райдерс, но тях ги носи с чорап че и излизат пръстите.
Виж целия пост
# 14
Аз пак да се ожаля с нашите сандалки  Cry
Вчера и днес пообиколих тук-там и никаква не я свърших  Sad
ИЗКУПИЛИ СТЕ САНДАЛКИТЕ, ТАКА ДА ЗНАЕТЕ  Crossing Arms
Ходих в Адидас-а на Гурко, в Outlet-a в Бъкстон- няма малки номера.
Найк ми забиха цена - 59.90 лв.  #Crazy #Crazy  за гумени сандалки  Naughty, както и ПУМА. Прекалява се.
та, се заинтригувах от Райдър и ще обиколя пазара на Красно село, въпреки че хич не обичам да ходя там  Sick
chocha, можеш ли да ме ориентираш къде е магазинът за обувки, за който ми пишеш  Praynig На Красно село ориентир ми е фантастико и фото Коника. Много благодаря на всички ви за споделеното инфо   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия