SebaMed

  • 964
  • 9
Здравейте бъдещи и настоящи май4ета  Simple Smile
Какво ви е мнението за продуктите на Себа мед,а каква козметика ползвате и какво ви е впе4атлението за нея?
Виж целия пост
# 1
Ползвам само такава от раждането на Валето и до сега
Страшно съм доволна Peace
Не знаех за нея ,но ми я подариха преди да родя -цялата колекция за бебе- просто е страхотна,и най важното е медицинска/има и за възрастни- мъжа ми излекува упорит пърхут за месец и спря шампоана- не се появи отново ,а минаха 3 месеца/
Препоръчвам ти я за бебе!!! Peace
Виж целия пост
# 2
И аз им харесвам крем4ето за дупе.
Малко офф: vnd, я кажи за пърхота? Какъв е този шампоан?  newsm78 /може и на ли4ни/
Виж целия пост
# 3
Аз ползвам интимния им гел и съм страшно доволна.
Виж целия пост
# 4
Аз съм използвала за малкия измиващото блокче, кремчето за лице и за цялото тяло. Баха ни го изписали защото му бяха излезли пъпчици по цялото тяло. Много са хубави, е малко са скъпички , но си заслужава  Peace.
Виж целия пост
# 5
Аз ползвам интимния им гел и съм страшно доволна.
И аз така,ама вече спрях(щото свърши),иначе съм доволна.
Виж целия пост
# 6
Виж и в тази тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=114222.0;all
Виж целия пост
# 7
Препоръчаха ми Себа мед и Мустела като медицински хипоалергични козметики !!! И от двете съм страшно доволна
Виж целия пост
# 8
ние със себамед от самото раждане - бяхме купили вкъщи, а в Майчин до мсе оказа, че ползват такава козметика също Hug много съм доволна и от сапунчето, и от шампоанчето, но най-врче от олиото, млякото и кремчето за дупе Peace
Виж целия пост
# 9
И аз съм доволна от този козметика. Вярно че е малко скъпичка, но всички бебешки продукти са такива. Иначе ползвам и Бюбхен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия