Kак минава неделният ви ден?

  • 3 317
  • 71
Здравейте, мами и татковци Simple Smile Как минават почивните ви дни? Правихте ли нещо запомнящо се или просто си почивахте?  bowuu
Виж целия пост
# 1
На работа съм, така че въобще не съм почивала.
Виж целия пост
# 2
Пих кафе с мъжо и той отиде да работи.Ходих с 2 щерки и майка ми до парка и на връщане си пазарих.Прибрах се в 12часа,обядвахме,малката легна да спи,каката чете в другата стая книга,а аз готвя и естествено съм на компа. Mr. GreenЧакам мъжо да си дойде и към 7 часа ще излизаме на бира и цаца.Това е! Grinning
Виж целия пост
# 3
Сутринта чистихме, после ходихме на заведение с детски кът и като се прибрахме сложих Калина да спи, а аз съответно се позиционирах на компютъра и така...
Виж целия пост
# 4
Ходихме в зоопарка.... да ни видят маймуните  Laughing
Виж целия пост
# 5
Сутрин ставаме обикновенно много рано. Пия кафе, закусваме с Ивчо, до обяд си играем, чистя, готвя. Следобяд съм на работа. Вечер, когато се прибера - пак отново - вечеря, къпане, малко чистене, гледане на телевизия... Това е всяка неделя...
Виж целия пост
# 6
  Цял ден сън  - малко скучно, но това е от което имах нужда.
Виж целия пост
# 7
Пихме кафе,направих закуска на малкия и айде на плаж.Сега ще направя салатата,ще извикам мъж ми,че е пред блока и сядаме на ракийка на терасата вечеряме и по леглата.Една неделя в месеца почивам така че гледам да е пълен релакс. newsm10
Виж целия пост
# 8
Различни са.
Днес Георги беше на работа, Сиси отиде с баща си на плаж и още ги няма а аз цял ден лежах и за 2 стотинки работа не свърших. Сега се чудя какво ще се вечеря... Thinking
Виж целия пост
# 9
 Едно и също всяка седмица, но за това пък не ми омръзва. Излежаване до късно, после игра с Габриелски, малко гости или ние ходим или някой се сеща за нас, готвене, гледане на ТВ и по леглата. Пълна идилия ми е неделният ден. В събота е почти същото с тази разлика, че пазаруваме за семицата и ако е хубаво времето пием кафенце на единствената сладкарница, която изкарва масички на вън.  Whistling
Виж целия пост
# 10
след като вчера двамката лъснахме къщата, днес цял ден разпускаме. четохме, гледахме телевизия, пихме плодови шейкове. метнахме се на мотора и отидохме да хапнем навън... сега пак дремем из стаите... после ще ядем диня за вечеря и ще гледаме филми...
ей такива прозаични неща заемат последния ни уикенд у дома без децата (всъщност втори за последните 6 седмици, през другото време все си намирахме маршрут извън софия за почивните дни)
Виж целия пост
# 11
Различно минават. Днес се качихме до Черни връх Peace
Виж целия пост
# 12
Почивка + готвене+ четене.

Чистенето ще го оставя за утре ...
Виж целия пост
# 13
Като всеки друг ден Rolling Eyes Чистене, готвене, пране, уффффф #Crazy
Виж целия пост
# 14
Закуска,плаж,обяд,следобеден сън,пазарене,готвене-предстои вечеря,мотане и сън.А утре за съжаление на работа.Определено повече обичам съботата. newsm03
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия