Милена Филчева - мама?

  • 1 765
  • 18
Днес като гледах БТв светът ми се стори, че е с доста голямо коремче.
Дали правилно съм забелязала или ми се привииждат бременни на всякъде Simple Smile

Ако има тема (не открих с търсачката), моля да се изтрие въпроса ми 
Виж целия пост
# 1
Коя е тя?  Blush
Виж целия пост
# 2
новинарката? newsm78
Виж целия пост
# 3


да, ама не видях да е  preggo
Виж целия пост
# 4

Взе ми въпроса от пръстите  Laughing
Виж целия пост
# 5
имаше някакво интервю с някакъв арабист от СУ и тогава я дадоха в профил и ми се стори, че корема и е на нивото на гърдите.

За протокола:
Милена Филчева е водеща на Светът по bTV (другата е Ирина Костадинова), предаването преди новините (от 19ч),
преди заместваше Ани Салич и водеше с Юксел новините... и лично на мен ми е по-симпатична.
Виж целия пост
# 6
Виж целия пост
# 7
За първи път я виждам  Confused
Помислих си, че има някаква роднинска връзка с Филчев  Grinning
Виж целия пост
# 8
За първи път я виждам  Confused
Новините на бтв никога ли не си гледала newsm78
Виж целия пост
# 9
Милена е Филчева по мъж, та няма роднинска връзка с бившия главен прокурор, както предположиха по-нагоре Twisted Evil Съпругът и е оператор в Бтв и са много сладка двойка. Не съм се заглеждала скоро в нея, но ако е бременна - дано да са много щастливи Laughing
Виж целия пост
# 10
Определено е бременна! И аз доста се учудих, защото до скоро изобщо не й личеше, а сега изведнъж такова голямо коремче...
Виж целия пост
# 11
Много е сладка ,дано да  е бременна.И на мен ми направи впе4атление ,4е е запасана до слън4ежия сплит Crazy,ама после ми сжетна за6то може да е така  bouquet
Виж целия пост
# 12
ами щом има "потвърждение" и от други бдиптелни мами, да и/им е честито, лека бременност и раждане Simple Smile
Виж целия пост
# 13
би било чудесно. Много ми е симпатична. Снощи ми подхвърлиха, че Гена Трайкова била бременна, та след въпроса "Пак ли"  Mr. Green , си помислих, че бтв сигурно са махнали ветото за незабременяване след Ани Салич и Векилска Simple Smile
Виж целия пост
# 14
И аз много я харесвам, още от времето ни в СУ някога си там...  Grinning Дано е вярна новината  Hug

бтв сигурно са махнали ветото за незабременяване след Ани Салич и Векилска Simple Smile

Ама и такова вето ли е имало...  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия