За отпадъци от ремонт

  • 815
  • 10
Здравейте,
ако някой скоро си е правил ремонт, може ли да ми каже, къде си е изхвърлял строителните отпадъци.  В недоумение сме. Не може до кофите, защото има тухли, прозорци, мазилка, въобще много боклук. Не знам има ли специално място до София за това.
Също ще съм много благодарна, ако имате телефон на някой, който има малко камионче или микробусче, и го споделите.
Мерси много и поздрави! Grinning
Виж целия пост
# 1
Доколкото знам вече няма проблем да се оставят строителните отпадъци ДО кофите за боклук (не вътре), в чували. От фирмата за чистота би трябвало да организират извозването им.
При последния ремонт в нас така процедирахме и нямаше проблем - извозиха ги след около 2-3 седмици.
Виж целия пост
# 2
Пачикрак, и аз така си мислех. Проблемът е, че сме в центъра, на централна улица и се притеснявам, че ще има проблеми от тази гледна точка. Мерси за споделеното мнение, Simple Smile
Виж целия пост
# 3
не, не, има си сметища за строителни отпадъци и боклукът трябва да бъде извозен дотам, но вероятно всяка община е различна.
Виж целия пост
# 4
Ако боклука е много се поръчва контейнер за строителни боклуци. Иначе за камьонче пишете ми на лични една майка от форума знам, че имат такова камьонче., ако искате да ви дам координати
Виж целия пост
# 5
Можеш да викнеш контейнер за стр. отпадъци. Не е много скъпо, но не помня координати- виж в някоя търсачка  Hug
Ползвах преди 2 години, моят апартамент също е в центъра, а ремонта- основен, така, че не ставаше по друг начин  Hug
Виж целия пост
# 6
Аз също си наех отделен контейнер когато правих ремонт в къщи.
Виж целия пост
# 7
поръчваш си от чистотата да ти докарат контейнер за стройтелни отпадъци.
Виж целия пост
# 8
С контейнер, преди около 4 години струваше към 90 лв, ако не се лъжа, но не съм много сигурна, не съм ги давала аз Grinning
Виж целия пост
# 9
а някой може ли да ми каже актуална цена да ми докарат контейнер и след това да извозят боклуците
Виж целия пост
# 10
Здравейте!
Моят мъж се занимава с извозване на строителни и битови отпадъци до сметището, както и с къртачни услуги.
Да, забранено е да се изхвърлят всякакви строителни отпадъци в кофите и около тях. Ако някой се интересува от такива услуги, тел е 0889438432 Тодор Иванов, или пишете на лични.
Цените са по договаряне и зависят от квартала, обема на боклука и дали сами ще го товарите или искате някой друг да го натовари.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия