помогнете, моля

  • 6 490
  • 14
Днес за втори пьт внучката ми получи епилептичен пристьп.  Пьрвия беше преди 2 седмици.От направените изследвания, без ЯМР не се установи нищо. Тя е на 2.7 години и я приеха в Университетска болница в Пловдив,  от кьдето сме. Моля да ме насочите кьм добри специалисти в града (не казвам, че там не са добри, защото не ги познавам) или според вас да я водим в София като ги изпишат. Има ли частни болници за лечение на това заболяване, защото и така трябва да си плащаме, тьй като детето не е родено в Бьлгария и за сега няма бьлгарско гражданство заради бюрократични норми.
Виж целия пост
# 1
За съжаление не не мога да кажа кой е добър лекар що се отнася до епилепсията. Една мама беше много доволна от д-р Иванов, който работи в университетската болница и в частния си кабинет на събота пазара,на уличката до у-ще Бр.Миладинови. Нейното дете също е с епилепсия.  Други добри детски невролози са д-р (доцент или професор) Кръстева, също в Университетска болница и д-р Пискова gsm 0886476697.
Виж целия пост
# 2
За съжаление не мога да ви помогна с полезна информация за Пловдив, но от сърце Ви пожелавам бързо намиране на правилно лечение на внучката Ви. Бъдете силни и не падайте никога духом!
Сигурна съм че за всяко наше дете има най-добрият лекар и лечение.

В София като най-добри специалисти се спрягат доц.Божинова, д-р Христова, д-р Литвиненко, проф.Чавдаров, д-р Радославова. Ако Ви интересува ще намеря техните координати и ще ви ги изпратя.
Виж целия пост
# 3
Един от най-добрите специалисти  в тази област  е в София - проф.Чавдаров,лично аз се лекувам при него.Благодарение на него от 2 вида лекарства вече пия само едно и съм значително по-добре(а живот издраве и това ще го намалявам и спирам надявам се!).Преди да отида на консултация при него съм ходила поне при 5 специалисти,които или ми увеличаваха дозата на лекарството или ми включваха ново.Но когато решиха вече,че трябва да пия 3 вида реших да потърся нова консултация и слава Богу попаднах на този страхотен човек.А координатите са:София,бул."Васил Левски" №13а,тел.02 9879119, НЕВРОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР "САЦЕР".
По принцип там доста се чака,защото идват хора от цялата страна,но ако решите да отидете предварително се запишете по телефона.Желая на прекрасното Ви детенце много здраве и щастие!Дано съм Ви помогнала.
Виж целия пост
# 4
 Искам само да пожелая бързо оздравяване на детенцето. Дано да се окаже нещо лечимо Praynig. Вярвам, че в Пловдив има добри специалисти. Сигурна съм също така, че ако не могат да се справят ще насочат детето към педиатрията в София. Стискам палци за вас.  bouquet
Виж целия пост
# 5
Здравейте!Мога да Ви препоръчам мед.център''САЦЕР''.Аз лично съм се лекувала там.Очарована съм.УСПЕХ! newsm10
Виж целия пост
# 6
Здравейте, аз не мога да ви помогна с инфо но от сърце искам да ви пожелая много сила и кураж! Знам, че в този момент е трудно за цялото ви семейство но бъдете силни и имайте вяра, че нещата ще се оправят!
Виж целия пост
# 7
Искам да пожелая много сили на цялото Ви семейство,защото борбата е трудна и изтощителна.Не мога да ви пожелая бързо оздравяване,защото от лините ми наблюдения епилепсията не се лекува,но се овладява.Успех.
Виж целия пост
# 8
В София като най-добри специалисти се спрягат доц.Божинова, д-р Христова, д-р Литвиненко, проф.Чавдаров, д-р Радославова. Ако Ви интересува ще намеря техните координати и ще ви ги изпратя.
   От изброените специалисти аз съм ползвала услугите на д-р Д.Христова и на д-р Литвиненко.Лично АЗ не ви ги препоръчвам.За проф.Чавдаров отзивите от всички ,с които съм говорила са отлични.Дано да е вярна информацията.Успех.
Виж целия пост
# 9
Искрено Ви съчувствам!Моят син се лекува в Детска неврологична болница в София!Лекуваме се при д-р Попова и сме много доволни от нея!Ако искате нейни координати пишете ще ви ти дам! Hug
Виж целия пост
# 10
Един от най-добрите специалисти  в тази област  е в София - проф.Чавдаров,лично аз се лекувам при него.Благодарение на него от 2 вида лекарства вече пия само едно и съм значително по-добре(а живот издраве и това ще го намалявам и спирам надявам се!).Преди да отида на консултация при него съм ходила поне при 5 специалисти,които или ми увеличаваха дозата на лекарството или ми включваха ново.Но когато решиха вече,че трябва да пия 3 вида реших да потърся нова консултация и слава Богу попаднах на този страхотен човек.А координатите са:София,бул."Васил Левски" №13а,тел.02 9879119, НЕВРОЛОГИЧЕН ЦЕНТЪР "САЦЕР".
По принцип там доста се чака,защото идват хора от цялата страна,но ако решите да отидете предварително се запишете по телефона.Желая на прекрасното Ви детенце много здраве и щастие!Дано съм Ви помогнала.
Виж целия пост
# 11
Здравейте ,Ние също се лекуваме  при него. Преди време разговарях със секретарката му на GSM 0886242755. ,но и старият им телефон който е изписан работи.  Така че може да и се обадите и тя ще ви обясни по подробно къде се намира новият им офис.
Виж целия пост
# 12
  snejanka55, щом сте в Пловдив, Любознателна ви е ориентирала мн.добре във възможния избор на детски невролози. Препоръчвам ви д-р Пискова и доц.Кръстева, а в София доц.Божинова, която е шеф на Детска неврологична клиника.

  Какви изследвания правиха на детето в Пловдив? ЕЕГ?

  Ако се наложи да правите ЯМР, по - добер отидете в София! Много е добър апаратът във Военна болница.

  Успех!
Виж целия пост
# 13
Просто за информация на тези които се интересуват Ви кажа, че проф. Чавдаров се е преместил. Новия адрес не го знам с точност - имам предвид като име на улица и номер, но е на спирката на автобуси 280, 88 и 413 - Онкологията. Сградата в която е новия кабинете в сграда близо до Минно Геоложки Университет. Телефони за записване мога да дам следните: 02/968 60 90 или 0886/ 24 27 55; звънете между 10ч. и 14ч.. Желая успех на всички.
Виж целия пост
# 14
Здравей Росица, И благодаря за информацията , Лично на мен ми е от голяма полза защото м, април в началото ни се налага да ходим на преглед а не знаех никакви координати , особено пък къде точно се намира кабинета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия