Лосион за тен?

  • 4 286
  • 23
Искам да питам някой ползвал ли е лосионът за тен на Джонсън? Пише, че осигурявал лек и равномерен тен, дрън-дрън...и след първото намазване се събудих като петниста хиенка-на места имах загар, на места не. Защо така се получи не знам, но след усилено търкане под душа ми падна и тен и всичко. Mr. Green
Виж целия пост
# 1

 Хихи, предполагам, че е трябвало първо да ексфолираш тялото си  Crazy
Виж целия пост
# 2
Шушонке, добре дошла в отбора. Аз с един бронзант така се оцветих в началото на лятото че ходих една седмица с дълги панталони и дълги ръкави. Даже пуснах тема и се оказа че не съм единствената. По-добре иди 2-3 пъти на солариум.

Буба, аз преди намазването се ексфолирах със специална ръкавица и соли и въпреки това станах на петна.
Виж целия пост
# 3
Аз ползвам вече 2-ро шише лосион на Джонсън и съм много доволна.Никога не съм ставала на петна.Покрай мен и много мои приятелки започнаха да го ползват и те също са доволни.
Виж целия пост
# 4
аз също съм доволна, има и една дълга тема по въпроса, ако ти се занимава - прочети я Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Аз ползвам Джонсън за тяло и за лице  Simple Smile
Не се ексфолирам, но не съм станала на петна  Peace
Виж целия пост
# 6
Прочети тук - Съвети за ползване на автобронзанти
Виж целия пост
# 7
Мазала съм се 2-3 с него и съм доволна.
Виж целия пост
# 8
Аз също се ексфолирам и спазвам всички изисквания за ползване на автобронзанти, но, въпреки това, краката ми стават на петна. Интересно ми е, тези, които са доволни, от кой лосион са си взели тъмния или светлия? Имам чувството, че петната стават само от тъмния... Ако е така, да взема да го сменя?! Thinking
Виж целия пост
# 9
Интересно ми е, тези, които са доволни, от кой лосион са си взели тъмния или светлия?
Тъмен,но и кожата  ми не е от най-светлите.
Виж целия пост
# 10
аз съм със светлия, защото съм бяла като сирене  Whistling
Виж целия пост
# 11
да не пускам нова тема ще използвам твоята. На мен пък ми трябва нещо дето е за тн. В смисъл като вече имаш тен после да се мажех и да станеш още по черен, но от слънцето.
Виж целия пост
# 12
Ползвам този за средно тъмен загар на Джонсън. При нанасяне нямам проблем, но започне ли да пада тена ставам на петна. Само ексфолиране помага.
Виж целия пост
# 13
да не пускам нова тема ще използвам твоята. На мен пък ми трябва нещо дето е за тн. В смисъл като вече имаш тен после да се мажех и да станеш още по черен, но от слънцето.

Nivea имат такъв лосион. Мисля че беше под формата на спрей в кафяво шише. Ползвах го миналата година и бях много доволна. За него трябва вече да имаш малко тен преди да започнеш да го използваш. Мисля че на шишето пишеше, че е защитен фактор 2 (доста нисък, затова се използва след като вече си направила няколко бани).
Виж целия пост
# 14
а автобронзатите цапат ли дрехите и хавлиите след баня Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия