мамолог

  • 957
  • 12
Някой скоро ходил ли е на мамолог  ooooh! От кого се взима направление  newsm78  ако някой знае и ми каже ще съм му много благодарна Praynig
Виж целия пост
# 1
От гениколога
Виж целия пост
# 2
а ако той отказва newsm78
Виж целия пост
# 3
ще го принудиш.Поради какви причини отказва?Ако отказва ще трябва да си платиш частен преглед
Виж целия пост
# 4
и аз мисля че ще стане с частен но ти благодаря Peace
Виж целия пост
# 5
Абе бях чувала, че имало безплатни прегледи(естествено с направление), на които обикновено трябвало да отделиш цял ден и пак нямало гаранция, че ще влезеш заради огромните опашки, ама повече не знам.
А талона не е ли достатъчно от джипито да се вземе?
Виж целия пост
# 6
да ама джипито те праща при гинеколога Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Процедурата е дълга и разточителна.Аз ще ходя на частно,защото  ще ми трябват минимум 2-3 дни ,за да се вреда с направление.Е,няма да имам толкова нерви. CloseПроцедурата е следната:-Първо половин ден висене пред кабинета на джипито,после тя дава направление за гинеколог.Той естествено се прави на важен и в повечето случаи не иска да дава направление за мамолог.Абе,пълен хаос е.Пък и като погледнеш реално всеки ще ти вземе потребителска такса и така ще се съберат 3 броя по 1.60.И какво излиза накрая-по -добре да си спестим чакането и блъскането пред кабинетите и да си идем на частно,защото така ще имаме и предимство пред останалите ,които ще минават прегледа с направление.
Виж целия пост
# 8
Има и нещо друго!Личните лекари също не дават лесно направления.Все се оправдават ,че са свършили.Трябва да се разболяваме само до 10 число на месеца,защото после всички талони са разграбени. Sick
Виж целия пост
# 9
А имате ли представа колко струва прегледа на частно и къде в София бихте ме посъветвали да отида?Отдавна искам да го направя,но покрай тази бюрокрация все се отказвам.
Виж целия пост
# 10
Знам,че е около 20-25лв,но къде е най-добре нямам идея
Виж целия пост
# 11
Знам,че е около 20-25лв,но къде е най-добре нямам идея

В онкологията има  много добри -Полихронов,но той е хирург , а този който гледа на ехограв и ако се наложи на мамаграв се казва Гергов.И двамата са много готини и като хора и като лекари.Мен полихронов ме е оперирал ,майка ми и баба ми също.
Доктор Гергов има и кабинет на Раковска и ще потърся визитката за тел. и точния адрес.
Виж целия пост
# 12
Дай координатите на този доктор
и аз ще чакам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия