Температура след плаж. Зчервено гърло и диария...от слънцето ли е?

  • 3 539
  • 13
Здравейте! В разстояние на една седмица пускам втора тема тук Sad. Всяка събота и неделя ходим за по 2 часа на плаж Grinning. Вече 4 пъти нямахме проблеми (освен леко изгаряне от слънцето).Днес обаче ходихме сутринта и на обяд се прибрахме Party (пак само за 2 часа) сега вечерта Светли вдигна Т. 37:4 Confused от вчера е с диария Embarassed а и казва, че гърлото го боли Confused. Ако Т. е от гърлото не се притеснявам толкова но ме е страх да не е от слънцето baby_neutral. Мисля си, че и аз направих грешка Embarassed защото като го изкъпах го намазах с бебешко тоалетно мляко "Нивеа" по цялото тяло ooooh!. В момента детето спи но аз не смея да си легна Crazy...
Страх ме е да не получи гърч през ноща Sad. Не знам какво очаквам като пускам темата но моля Praynig ви ако можете дайте някой съвет, че съм кълбо от нерви Sick!
Виж целия пост
# 1
Ако имаш предвид дали не е топлинен удар - едва ли. Аз съм получавала и вдигах страшно високи температури и повръщах почти непрекъснато. Може би е понастинал или е вирусче.
Виж целия пост
# 2
Според мен е вирус. Мъжа ми преди години изгоря зверски и вдигна Т с повръщане но нямаше разстройство, нито го болеше гърло.
Виж целия пост
# 3
Oпределено е вирус! Обади се на личната и вземи меркли!
Виж целия пост
# 4
Не съм се обаждала на личната няма и да го направя защото утре сутринта ще го водим на хомепат. За сега му давам "Бела дона" за Т.
Преди малко беше с 39:00 но гледам, че се смъкна леко. Няма да спя тая нощ определено!
Виж целия пост
# 5
Влизаме в билница Cry. Но по-добре така за детето.
Виж целия пост
# 6
Влизаме в билница Cry. Но по-добре така за детето.

много съжалявам..., час по-скоро да се оправи Светли  Praynig

Хомеопатията нещо лош номер ви изигра, а?  Thinking
Виж целия пост
# 7
Влизаме в болница Cry. Но по-добре така за детето.

много съжалявам..., час по-скоро да се оправи Светли  Praynig

Хомеопатията нещо лош номер ви изигра, а?  Thinking

За съжаление да! Не съм спала от онзи ден и се чувствам и емоционално и физически изхабена. Светли се оправя слава на Бога! Днес ни пуснаха да се приберем и утре пак. С една страхотна сестра цяла нощ се борихме с високата температура и накрая слава на Бога успяхме да я смъкнем!
Виж целия пост
# 8
Все така да продължава Светли  Peace
Виж целия пост
# 9
Милото детенце,дано по- бързо се оправите. HugВкрайна сметка вирус ли излезе ,че е било?   bouquet
Виж целия пост
# 10
Стискам ви плаци да се оправите по- бързо!  Praynig  Praynig
Ужасни са тези вируси, това е, нали?
Виж целия пост
# 11
Дано Светли да оздравее по-скоро!  Hug
И в крайна сметка, защо се наложи така бързо да влезете в болница и каква диагноза му поставиха?
Виж целия пост
# 12
Благодаря ви за подкрепата! Светли е с диагноза Муковисцедоза(хронично заболяване) при, което много много лесно се обезводнява та за това трябваше да влезем в болница за да не се обезводни и да стане по-лошо. оказа се летен вирус с диария , повръщане и висока температура. Лекарите казаха, че цяла Монтана е пламнала от тоя вирус.
Много ми е мъчно Светли постоянно плаче, че е гладен и иска да яде сирене, кашкавал, колбаси а аз му давам само солети и бисквити. Направо не знам с какво да го нахраня това дете. Отново ви благодаря  bouquet!
Виж целия пост
# 13
Погледни темата "Захранване след разстройство", по- към края.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия