Върза ми погледа тази статия

  • 1 155
  • 13
http://mediapool.bg/show/?storyid=119710&srcpos=4
Аз по добре май да не коментирам, защото не живея в България.  newsm78
Виж целия пост
# 1
Всяка двойка имала право на първа брачна нощ.. хаха ....а стига бе!  Joy
Виж целия пост
# 2
... а тези които са я консумирали по-рано?  newsm78
... а на тези, на които не се е състояла какво правят ?  newsm78
Joy
Виж целия пост
# 3
Това майтап някакъв ли е или този е някакъв войнстващ комунист?  #Crazy
Виж целия пост
# 4
Ами, да, велика идея-Държавата да ни отгледа-"национализира децата"
Но ей това ме впечатли-средства от приватизацията на някои не толкова важни наличности, с които разполага държавата – БНТ, БНР, БАН  Mr. Green
При все скептичното ми отношение към нивото на науката в България, съм просто впечатлена от глобалната идея на този корифей на днешната съвременна мисъл, този сърцевед на пазарната икономика.  ooooh!
Виж целия пост
# 5
Типично за автора - многословно и неразбираемо.
Виж целия пост
# 6
Никой ли не схваща сарказма и иронията на автора? newsm78
Виж целия пост
# 7
схващам опит за ирония и сарказъм, при това несполучлив

да "върже погледа" статията може, защото просто е неразбираема. Предполагам, че авторът скрива зад поток от думи творческа немощ. Всъщност е дразнещо = претенциозно и беззъбо...
Виж целия пост
# 8
Никой ли не схваща сарказма и иронията на автора? newsm78
Много забавна статия.  Mr. Green Проблемът на господина Станчев е в това, че е твърде словоохотлив, та е малко трудно да му се следи мисълта и да се долови не толкова тънкия сарказъм.  Laughing
Затова не ми е чудно, че повечето взимат думите му съвсем насериозно...
П.П. Асса, каква творческа немощ, авторът се опиянява от своята речовитост!  Whistling
Виж целия пост
# 9
е то никъде не е казано, че инфантилността и нарцисизма са взаимоизключваши се понятия. Но пък аз ще кажа (за не е "никъде"), че са взаимно допълващи се Simple Smile
И кой е този Станчев? Изобщо не погледнах за автора...

Уфффф, Красен Станчев, с което всичко е казано,,, ми сама съм виновна, да бях гледала кой пише...
Виж целия пост
# 10
ако господинът станчев притежаваше умението, присъщо на някои забележителни форумки, а именно да се изразява кратко и точно и при все това хапливо, статията щеше да е доста по-разбираема и ценна.
Виж целия пост
# 11
А някой дали знае въпросният Господин Станчев има ли деца ?
Виж целия пост
# 12
Господина  се е постарал да използва възможно най- малко прости изречениея + всички сложни думички, които знае. Трябва ми поне още 1 висше, за да проумея в цялост тънката му ирония.
Виж целия пост
# 13
Господин Станчев се  gydi с президента  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия