Силно кървене

  • 1 101
  • 7
Здарвейте момичета!Много искам да разбера много и вашето мнение,ох незнам от къде да започна.Значи на 23 май имам мисет в края на 4 месец,юни месец ми дойде нормално,този месец ми закъсня два дена и след това получих много обилно кървене.Вчера ходих на лекар и нали в нашия малък град са едни голями "специалисти" абсолютно нищо не ми казаха само предположиха че може да съм била бременна примерно,изписах ми окситоцин и метергин мускулно и след инжекцията кървенето почти спря,а гърдите си ги чувствам огромни.Много ви моля дайте ми някакъв съвет!
Виж целия пост
# 1
Направи тест за бременност.
Виж целия пост
# 2
ами ако е положителен какво следва?
Виж целия пост
# 3
Ами нищо на първо време.
Ако е положителен по всяка вероятност всичко ще се изчисти с кървенето.
Обаче ако продължаваш да кървиш повече дни от обичайното и тестът пак е положителен следва кюртаж.
Но според мен всичко ще е наред. Случва се.
Виж целия пост
# 4
Ами то кървенето почти спря.
Виж целия пост
# 5
Ами спряло е временно от лекарствата. Пак ще започне. Тази кръв трябва да излезе все пак. Хайде иди купи тест, че ще излизам след малко.
Виж целия пост
# 6
момичета да питам и аз...до сега не помня да ми е закъснявало, дори ми идва ден-два преди датата. Този месец ми закъсня с около 3 дни...но на четвъртия забелязах кървене и то при ходене до тоалетна при изтриване....сложих превръзка...тя си стои чиста...
питам, защото съм в очакване на добрата новина....дали бих имала шанс....знам ли...за първи път ми е Embarassed
Виж целия пост
# 7
ivalinai направи тест за бременност!

Ако е положителен, беж на лекар. Всяко кървене по време на бременност, не е нормално и трябва да се вземат мерки!

Успех!
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия