трънче или пришка на малко дете

  • 1 703
  • 3
мили мами,моля ви помагайте!
но стъпалото на детето ми има нещо като пришка,но с черно връхче,все едно има трънче се е забитол.не се напипва нещо грапаво.боли я и не може да стъпва.според мен е пришка от едни джапанки,които носи вчера.според мъжът ми е забит трън,около който има гной.лекарката ни е в отпуск,не знам къде да я заведа.знаете ли някакаво мазило да я намажа и да излезе тоя трън или ако е пришка  :да и мине по бързо.ако я заведа на хирург сигурно ще пищи ужасно,а и много ме е страх какво ще и правят.ще се побъркам .след обяд така или иначе ще търся лекар някакаъв ,но искам да предприема нещо дотогава.ако има с какво да я напръскам,моля ви кажете ми .малко объркано съм го написала,но наистина съм притеснена......
Виж целия пост
# 1
Да не е кърлеж?
Ако е трънче, хомеопатичното лекарство - силика, изкарва чужди тела от тялото. Не използвай ако има някакви имплантанти
Виж целия пост
# 2
 баба и я завела на хирург и са и извадили трънчето,но имало още 3 малки.ние по принцип се лекуваме с класическа хомеопатия.ще се обадя на хомеопатката ни да я питам за това лекарство.а знаеш ли дали йодът антидотира, че са намазали раната с йод и са казали пак да я мажем.благодаря ти че ми отговори толкова бързо!  bouquet
Виж целия пост
# 3
Йода не е антидот до колкото ми е известно.
Щом се лекувате при класически хомеопат, наистина е по-добре да му се обадиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия