Най-ефикасните процедури за отслабване/оформяне на корем, дупе, ханш и бедра?

  • 26 239
  • 34
Ако има момичета с опит /успешен, разбира се Laughing/ по отношение на въпроса ми - да казват веднага  Praynigкак най-успешно са се справили с отслабване/оформяне на корем, дупе, ханш и бедра!
Няма значение дали става въпрос за някакви масажи, процедури, уреди, мазила или нещо друго, само да е ефикасно и да става бързо /примерно за един месец да има видим резултат/.
Хайде сега да ви видя отговорите Peace
Виж целия пост
# 1
Японската диета с упражнения и вечер приемане на л-карнитин 1 час преди лягане(на биогейм)  Flutter
Виж целия пост
# 2
SHAPE YOUR BODY workout на Cindy Crawford!!!newsm10
Виж целия пост
# 3
Тае бо. За 8 месеца свалих 8 килоглама без диети, мазила и прочие. Сега тялото ми е по-стегнато, откогато и да било. Видим ефект има след 3-тия месец. За един месец едва ли ще видиш някакъв резултат каквото и да правиш. Успех.
Виж целия пост
# 4
SHAPE YOUR BODY workout на Cindy Crawford!!!newsm10

Преди време правих упражненията на Синди и имаше ефект, само че искам да кажа, че мното натоварват ставите.
Виж целия пост
# 5
Японската диета с упражнения и вечер приемане на л-карнитин 1 час преди лягане(на биогейм)  Flutter
ycMuBka, а знаеш ли дали това става за кърмачки, понеже аз съм такава все още  newsm78От къде мога да си купя касетата, знае ли някой?


А какво знаете за моделирането на тялото чрез електростимулация в комбинация с антицелулитни масажи - ефективни ли са??
Виж целия пост
# 6
Nik`s mom не си прави експерименти..това все пак е химия.Забрави!  Naughty
 Hug
Виж целия пост
# 7
SHAPE YOUR BODY workout на Cindy Crawford!!!newsm10

А може ли да се свали от някъде?
Виж целия пост
# 8
Тъй като се интересуваш от процедури ,аз лично препоръчвам LPG съчетано с мезотерапия.
При мен от тях имаше на-голям ефект.За едн курс бях намалила обиколкоти на талия ,ханш и бедра с по съответно талия-8 см:ханш -7см и бедра ляво -4см,дясно-3,5 см.
Виж целия пост
# 9
Тъй като се интересуваш от процедури ,аз лично препоръчвам LPG съчетано с мезотерапия.
При мен от тях имаше на-голям ефект.За едн курс бях намалила обиколкоти на талия ,ханш и бедра с по съответно талия-8 см:ханш -7см и бедра ляво -4см,дясно-3,5 см.

Къде? Има значение все пак!!!
Виж целия пост
# 10
Тае бо. За 8 месеца свалих 8 килоглама без диети, мазила и прочие. Сега тялото ми е по-стегнато, откогато и да било. Видим ефект има след 3-тия месец. За един месец едва ли ще видиш някакъв резултат каквото и да правиш. Успех.
Колко пъти седмично го прави?
Виж целия пост
# 11
Ще споделя за изключително ефикасна процедура, чието име - за съжаление, не знам. Да видим дали някой ще се сети за какво става въпрос. Това беше преди 10 години, след време не открих лекарката, която ми ги прави. Аз имам корем. И колкото и да отслабвам, там сланината остава. Правила съм по 300 коремни преси - има резултат, но винаги сланината по корема остава. Тогава онази лекарка ми махна корема. Каза, че ефектът остава до бременност, но аз забременях още същата година. Какво представлява - 10 процедури със специален уред. Дълги игли се забиват в сланините на точните места, където се иска отлабване. Уредът имаше може би 6 или 8 двойки изводи за игли. По тях се пускаха някакви елекпроимпулси ли... какво.  Друго, което помня, бе че тези процедури можели да се прилагат само от лекар. Процедурите се правиха в х-л България в Пловдив. След майчинството ми кабинетът беше закрит. Ако се сещате какво е, кажете, че имам голям мерак пак да си преборя коремчето....
Виж целия пост
# 12
Тае бо. За 8 месеца свалих 8 килоглама без диети, мазила и прочие. Сега тялото ми е по-стегнато, откогато и да било. Видим ефект има след 3-тия месец. За един месец едва ли ще видиш някакъв резултат каквото и да правиш. Успех.
Същото и при мен, но с тичане. Всяка сутрин, по половин час.
Оформя и стяга чудесно цялото тяло, особено краката. Нямам целулит. Но пък имам (май така се казваше) "бразилско дупе".  Wink
Дори след един месец има видими резултати, особено ако спазваш хранителен режим.
Виж целия пост
# 13
Кростренажор, коремни преси, разумен хранителен режим , L-карнитин и приемане на повече вода.
Виж целия пост
# 14
Тъй като се интересуваш от процедури ,аз лично препоръчвам LPG съчетано с мезотерапия.
При мен от тях имаше на-голям ефект.За едн курс бях намалила обиколкоти на талия ,ханш и бедра с по съответно талия-8 см:ханш -7см и бедра ляво -4см,дясно-3,5 см.

Къде? Има значение все пак!!!

Какво къде newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия