За целулита, шопската салата и други прозрения...

  • 439
  • 2
Бях се зарекла, че няма да обсъждам тук изявленията на майки и баби дочути из парковете ама не се въздържах.
Вчера например една майка ми се оплаква, че е много притеснена - дъщеря й (бебе на 5.5 мес.) има целулит #Crazy. Не е само тя както разбрах от темата за свекървите, но това е друг въпрос.
Бабата на едно бебче (6 мес.) съветваше снаха си, а покрай нея и мен, че до 11-12 мес. децата трябва вече да ядат каквото и родителите им.
В кварталната детска кухня било достатъчно да изявиш желание и ти записват детето - не искали, каквато съм чувала че е практиката, бележка от педиатър че то няма заболявания или алергии. Майката, която ме информира от мен чуваше, че е небходима консултация с лекар преди това. "Какво толкова те са разделени на групи-6-9 мес., не са ме питали какво е яла до сега."
Върхът беше когато майка ми се похвали, че детето й на 7 мес. много обича шопска салата -настъргвала му домати, краставици и сирене и готово - колкото повече сирене сложа толкова повече изяжда:shock: И още - лекарката ми каза да давам "Данон"- плодово и само него, не го харесва много ама ще свикне!!!
Като ми кажат нещо подобно не знам какво да отвърна, затова и споделям с вас пък може и да ме сметнете за прекалено критична. newsm78, но някак си не ми се връзват подобни прозрения със здравия разум.
Виж целия пост
# 1
бебетата наистина имат целулит - вижда се с просто око  Mr. Green
темата за свекървите не съм я чела и не искам да я чета
иначе бисери - хиляди, но обичайно ги записваме в тази тема
Виж целия пост
# 2

Като ми кажат нещо подобно не знам какво да отвърна, затова и споделям с вас пък може и да ме сметнете за прекалено критична. newsm78, но някак си не ми се връзват подобни прозрения със здравия разум.

Аз обикновено премълчавам, но оттук нататък общуването ми с въпросната персона е на съвсем друго ниво.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия