Рожден ден в Макдоналдс?????

  • 2 292
  • 12
Здравейте на всички.Искам да Ви попитам имали някой,който да е празнувал или да е присъствал на рожден ден на детенце в Макдоналдс.Скоро наближава рожденния ден на сина ми и страшно много се двоумя къде да го празнуваме.Много ще се радвам ако ми напишете ваши впечатления ..............Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 1
зависи от "какичките", които забавляват децата, но като цяло на деца между 3 и 7 години им е забавно.
Виж целия пост
# 2
А какво включват тези забавления? И само още един въпрос : Колко продължава тържеството и след изтичане на времето децата могат ли да останат да се забавляват без "Какичките"?Благодаря...... Hug
Виж целия пост
# 3
тържеството продължава около час и половина, след което е редно да се освободи залата за следващия рожден ден (обикновено са заети всички часове). има организирани игри според възрастта на децата, време за хапване, подарък за рожденика, време за торта.
пиша повече като човек, присъствал като гост с детето си, отколкото като домакин на такива празници.
Виж целия пост
# 4
Принципно янита е права, но може у Варната да са по-ларж...  Mr. Green
Берина - става МакДонад'с за детски РД. Аз съм правила на щерката на 3г. и на 5г. и не беше зле. Отделно съм била гост на много партита там. Харесвам го.
Виж целия пост
# 5
Да питам и аз: стига ли този 1 час и половина за да се наиграят децата?  newsm78

Досега вкъщи сме празнували и 1 час ми се вижда малко...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Киса, аз не съм виждала дете, което да се е наиграло  football tongue dancing
час и половина организирани занимания на мен ми изглежда добре. след това мога да си побеснеят неорганизирано на общата площадка за игра.
Виж целия пост
# 7
Киса, аз не съм виждала дете, което да се е наиграло  football tongue dancing
час и половина организирани занимания на мен ми изглежда добре. след това мога да си побеснеят неорганизирано на общата площадка за игра.

Да, така е, ама ако са по-големи и разбират, че след това има друг РД - няма проблем, ама с малки деца май ще е по-сложно , особено да обясниш на моето.  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Не съм почитател на Макдоралдс. Бих го избягвала, докато е възможно.
Виж целия пост
# 9
Аз съм била гост със децата си на два рожденни дни и не ми хареса имаше само една какичка, която докато им написа имената и трябваше да ядат и после веднага торта и трябваше да напуснем защото имаше следващ рожден ден и на пързалката пък стана задръстване и така бързо си отидохме и моите деца не бяха доволни от рд-то. Но всеки има право на мнение дано не съм обидила някого с моето. Весел празник където и да го празнувате  bouquet
Виж целия пост
# 10
Не знам сега как е, но преди няколко години преди да затворят Макдоналдс в Русе, ходих да проверя кое-какво за 10 деца за РД на сина ми. Едно детско меню струваше ок. 3.50лв. За ЧРД струвало 7 лв. Питам защо така - защото имало безплатна торта към менюто hahaha. Отказах се, защото това бяха едни от най-нескопосно поисканите 7 лв в живота ми!
Виж целия пост
# 11
Много благодаря на всички ,че споделихте впечатленията си.Скоро ще отида до там и в последствие ще реша,но май ще се ориентирам на друго място..........  bouquet
Виж целия пост
# 12
Миналата година правих там рождения ден на каката и останахме много доволни.Имаше какичка която им организираше игри направи им корони рожденника стои на трон рисуваха духаха свещички и имаше подарък от Макдоналдс за рожденничката.За родителите бях резервирала маси навън и след като свърши рождения ден децата продължиха да играят на площадката.Тази година пак ще правим рожден ден там само че на малката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия