Как раждахте, при кого и колко ви струваше - АГ Шейново

  • 3 134
  • 15
Здравейте!  bouquet
Предстои ми раждане в Шейново, но все още не съм се уговорила с доктор за раждането. Моля, споделете опита си, при кого раждахте и колко ви струваше. Дано да пишат "пресно" родили мами, защото ситуацията се променя май често newsm78
Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
родих преди 1 и 3месеца. бях при виденов, на който трябваше да дам 600 лв, говореше ми за екип и епидурална упойка. обаче епид. упойка не сложи /нямаше време, бях с голямо разкритие/, но парите си взе
Виж целия пост
# 2
Доктор, който със сигурност ще си свърши добре работата, е Тодор Димитров. Просто си го бива адски, професията му е дарба, просто си му е в кръвта. Но за пари не мога да кажа нищо - при него родих, но сме приятели и въпросът с парите, разбираш, стоеше по-иначе...
Виж целия пост
# 3
Бих ти препоръчала д-р Велев - шефът на патологията. Много добър лекар - неслучайно той поема всички тежки случаи, просто е най-добър там и единствен има право да прави амниоцентеза. Освен това е невероятен човек. Но колко ще вземе сега не мога да кажа, защото родих преди две години и половина. Тогава ми струваше 600 лв. Парите дадох 3 дни след като родих. Но пък човекът събра специално за мен огромен екип след официалното им работно време плюс анестезиолог, който не се отдели от главата ми. Как после е разпределил парите, той си знае, но си свърши работата.
Виж целия пост
# 4
Аз родих при д-р Валери Нецов – секцио (по мое желание). Взе 800 лв. #Crazy – каза ни за сумата в деня, когато родих. Нямам оплаквания.
Виж целия пост
# 5
– секцио (по мое желание). Взе 800 лв. #Crazy
LaughingСПокойно- аз и по- високи суми съм 4увала Sick #Crazy Shocked
Виж целия пост
# 6
Доктор, който със сигурност ще си свърши добре работата, е Тодор Димитров. Просто си го бива адски, професията му е дарба, просто си му е в кръвта. Но за пари не мога да кажа нищо - при него родих, но сме приятели и въпросът с парите, разбираш, стоеше по-иначе...

Гласувам с всичките си възможно ръце за Д-р Т. Димитров. Раждах при него преди 2 месеца и малко и дъм изключително доволна. Даже съм готова ако той пак бъде с мен отново да родя още другия месец - ееее, това разбира се все пак е майтап. Не съм чак толкова луда  Joy
Виж целия пост
# 7
Първото го раждах при Нецов 500 лв. Незнаех, че тарифата е скочила толкова. Та той се е улял.
Второто при Велев- 750лв.
Виж целия пост
# 8
Аз родих преди около година при д-р Ковачева и платих 100лв.упойка,100лв.избор на лекар по 30лв. на ВИП за ден плюс 400лв на Ковачева,а тя каза на мъжа ми,колкото предцени и той я питал 400 дали стигат,а тя казала да.И това е  Simple SmileЛеко и безпроблемно раждане  Hug
Виж целия пост
# 9
  Нищо не съм плащала,имах си направление по здравната каса и така и не разбрах защо пък трябва да си платиш ?Отношението не беше по-различно от това към останалите,обръщаше ми се достатъчно внимание и съм доволна от всичко в Шейново.Това си е мое мнение,разбира се.Който има и иска да даде пари за внимание,да го направи
Виж целия пост
# 10
Аз мога да ти препоръчам д-р Ненов,само хубави отзиви съм чувала за него и аз при него ще раждам,за пари не сме говорили,когато мъжът ми го подпита той ни отговори да не се притесняваме за нищо  HugЧуствам се много спокоина в неговите ръце
Виж целия пост
# 11
Раждах при д-р Гагова, но беше преди 3 год. и половина.
Ако се наложи за второ естествено пак ще съм при нея.
Страхотна е.  bouquet
Виж целия пост
# 12
Какви суми само! Shocked Второто ми раждане беше сравнително скоро. Родих при д-р Гагова. Съжалявам, че и първото не беше при нея. Направо ме е срам колко й дадох - тя просто не иска някаква сума, по-скоро е по преценка и по възможност на пациента. Поне при мен беше така. Тогава нямахме много възможност, но тя не се обиди или разсърди нещо. След това ходих няколко пъти при нея и се държеше прекрасно с мен. Много е мила и внимателна и съм много доволна. Мисълта ми беше, че не е като повечето доктори, които гледат само да те "издоят", не зависимо какво са направили за теб.
Виж целия пост
# 13
Не съм давала пари на лекари - оперираха ме по здравословни причини и доктор Велев не поиска нищо.Страхотен е!
Виж целия пост
# 14
И аз ще раждам при д-р Гагова и като я питах за парите ми каза колкото имим възможност,не е поискала някаква конкретна сума.Чудя се да я питам ли пак.И аз мисля,че не гледа само да ти вземе парите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия