свирка-кучегон?

  • 4 787
  • 18
Ако някой си е взимал, може ли да сподели откъде и за колко. Не мога да си тичам в парка на спокойствие вече. Twisted Evil
Виж целия пост
# 1
Свекър ми и свекърва ми имат, не знам какви марки са, но казаха, че е на късмет, действа на 50% от кучетата, на другите 50% не  Confused
Аз лично излизам със спрей и се чувствам по-сигурна, но дано не ми се налага да го използвам ...
Виж целия пост
# 2
в зоомагазините няма ли newsm78
Виж целия пост
# 3
Аз имам от оръжеен магазин е към 15лв newsm78
Обаче е като спрей и като го натиснеш пищи
Виж целия пост
# 4
Мерси,
ще се огледам за оръжеен магазин. Grinning
Виж целия пост
# 5
Вчера една жена извади нещо от чантата си и каза аз си имам кучегон и нямам вече проблем с кучетата. Реших, че е нещо като електро шок с което да зашеметяваш кучетата, но ми бе обяснено, че излъчва някакви вълни от които кучетата бягали, но това нейното не беше свирка, а се пускаше от копче и каза че струва 45 лева. Не съм много сигурна действа ли и колко, но моя чадър от 5 лева ми върши същата работа.
Виж целия пост
# 6
Това което вчера гледах изглеждаше така:



Ето тук можеш да си го поръчаш.
Виж целия пост
# 7
Пътеките на Младост1А. Най-близката до м-н Стил99.
Павилионът е по средата горе-долу. Силвия или Пламен продават. Ако питаш, веднага ще ти кажат кой им е магазинът.

Има кучегон-машинка, но не знам колко струва и до колко е ефективна.
Виж целия пост
# 8
Това което вчера гледах изглеждаше така:



Ето тук можеш да си го поръчаш.

Аз го имам струваше към 60лв. преди две години.На някои действа ,на други не ,трети стават неспокойни даже агресивни.Абе по-добре е да не се разчита и предоверява човек на такива работи.Аз съм го пъхнала в количката ......................ама скоро не съм го ползвала ,пък и то им мина периода на разгонване ,преди няколко месеца бяха такива глутници на нашта улица ,че излизах само с кола.............
Виж целия пост
# 9
Не си давайте парите нахалост. Тези свирки действат с ултразвук.
Урбанизираните кучета са свикнали с всякакви страни и пищящи електронни звуци, издавани от ге-се-еми, телевизори и автомобили.
Виж целия пост
# 10
А звук издава ли? Тук имаме един отвратителен помиар, който го хранят от съседния блок и има отвратителния навик в 2 през нощта да застава в средата на улицата и да лае до сутринта #Cussing out Щях да викам да го приберат, после се отказах и го плашим само с пиратки, но будим и половината от орталъка (тези дето са устойчиви на кучешки лай). Та ако джаджата не е шумна бих си я закупила моменталически.
Виж целия пост
# 11
Издава ултразвук в нечуваемите за човека честоти.
Кучетата го чуват.
Виж целия пост
# 12
Лул, предполагам че джаджата издава някакъв звук, който е в честоти недоловими за човешкото ухо. Ела към старите си вилаети и ще те водя да си купиш кучегон.  Wink
Виж целия пост
# 13
Обещаваш ли Mr. Green Щот нали знаеш колко път е до вас - някъде трябва да преспим в центъра Joy

Сори за спама Embarassed

Виж целия пост
# 14
Обещаваш ли Mr. Green Щот нали знаеш колко път е до вас - някъде трябва да преспим в центъра Joy

айде в нас ще преспиш, к'во да те правя  Hug...стара дружка и любов си ми ти  Heart Eyes.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия