Питане за срока за документи за детски надбавки

  • 606
  • 6
Някой знае ли срока, защото за предишните подадох на 31.01., а сега /след 6 месеца/ чувам, че е до 25.7., а на 26-ти се внасяли за одобрение. Тогава, като подавахме с една друга мама, на нея й написаха срок 25-ти, но аз реших, че това е за да не им се трупнем в последния ден - на 31 -ви. А може би не е така. Ако някой има по-точна инфо или е ходил да пита скоро, моля да каже. Общината ми е "Красна поляна". Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
А защо след 6 месеца? За детските вече се подават документите веднъж годишно. Аз подавах април, следващо подаване догодина пак април.

Но за всеки случай си попитай в социалната служба и не чакай последния срок.
Виж целия пост
# 2
И аз април и сега чак другия април.  Thinking
Виж целия пост
# 3
Това за 12-те месеца излезе след като бях подала. Затова след 6. Сега е за 12 месеца. Но питането ми беше за срока.
Виж целия пост
# 4
Не знам до кога е, но знам, че можеш да подадеш за три месеца назад.
Виж целия пост
# 5
При нас срока е до 20 -то число на месеца, до тогава трябва да ги подам, за да имат време да ги проверят и след 4-5 дни ме привикват, за да ми връчат едни  заповеди ли, кво беше  newsm78, че са ми отпуснати детските/ тези чудесии съм ги взела досега само веднъж, все забравям да отида/.

Но понеже сме в малък град и после може би се носят в областния, затова и срока ни е 20 -то число, при теб е много вероятно да е  25-ти, затова най -добре утре провери.
Виж целия пост
# 6
При нас в Лозенец е до края на месеца. После ти ги превеждат около 18. И след 20-ти може да си вземеш заповедта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия