Филм или книга? Как разпускате?

  • 2 929
  • 68
Една статистика за броя на книжните плъхове и киноманите.  Grinning

Също така, интересно ми е ако и защо едното е за сметка на другото, има ли баланс и каква е честотата на въпросните удоволствия.  Grinning

Да кажа първа: Обожавам да чета книги, предпочитам ги пред всякакви филми, но това е свързано със средства и време за търсене, както и по-трудно достъпна информация, отколкото при филмите. Филми- щрак, ей го е Линкоса и след минути гледам нещо според настроението си, напълно безплатно, без да губя време.
Преди не можех без книга, от както уча доста занемарих тази дейност и направо ме е срам. Разчитам да си купувам книги втора ръка, но там находките са рядкост или от приятели, но те са като мен- Линкоса, Арената, Бол бг-то и т.н...  Confused

Как е при вас?
Виж целия пост
# 1
книга  bowuu
Виж целия пост
# 2
Аз съм за филма, признавам си.  Blush

Макар, че обичам да чета - преди много четях. След това спрях, незнам защо - не е от липса на време.

Всъщност не правя нито едното в последно време, но за анкетата - филм.
Виж целия пост
# 3
Винаги съм предпочитала да чета книги. Ако съм гледала филм, направен по книга, която съм чела, винаги съм се разочаровала от него. Хем е нагледно, но липсва въображението, с които сам рисуваш картините в съзнанието си... Сега чета по-рядко, защото нямам много време, но и филми много не гледам. Рядко някой не ми писва преди края. С книгите няма такова нещо. Последно четох нещо на Стайнбек, което ме разтърси и още ми е в ума и сърцето. Филмите много бързо ги забравям.
Виж целия пост
# 4
И двете, дедо попе, и двете Simple Smile няма да гласувам, докато няма и тази опция.
Първо филм, после с книжка. С книга се приспивам по принцип и ми е навик от детските години да почета, ако ще и два реда да са, всеки ден.
Виж целия пост
# 5
Определено книга. Новата книга ме разтреперва, буквално - като ново гадже Simple Smile Към филмите нямам особено отношение, признавам си.
С книга се приспивам по принцип и ми е навик от детските години да почета, ако ще и два реда да са, всеки ден.
Допълвам - новата книга обикновено я чета на един дъх, до среднощите... не мога да се спра Embarassed А ако мога, може би не е точната книга... Чета наведнъж, после препрочитам.
Виж целия пост
# 6
Филми почти не гледам, трябва да ми направи впечатление нещо, за да поискам да го гледам. Тези, които излизат напоследък, пирати, шифри, не ме впечатляват, не ми се гледат. Предпочитам книга, но е скъо удоволствие. В момента чета последното нещо вкъщи, което не съм чела - Колелото на Времето. Дори в точно този момент чета. Заминавам след два дни и искам по възможност да я свърша дотогава. В смисъл, първата книга.
Виж целия пост
# 7
филм,мания ми е Laughing
Виж целия пост
# 8
И двете, дедо попе, и двете Simple Smile няма да гласувам, докато няма и тази опция.

Нарочно не я сложих- всеки гледа филми и почти всички четат книги. Идеята ми е какво предпочитате, а не какво по-често правите.
Виж целия пост
# 9
Определено книга-до леглото винаги имам нещо за четене,даже само страничка да е но трябва да се чета.Миналата седмица купих и пьрвата книжка на малкия и сега всеки ден си четем по една приказка,искам и него да го науча на този полезен навик.
Виж целия пост
# 10
книга, изключително рядко тръгвам да гледам някакъв филм
Виж целия пост
# 11
Напоследък предимно книга.

Ползвам библиотеката на една позната, която има завидна колекция от книги ...

Ненаситна съм.
Виж целия пост
# 12
Книга Peace Момента, когато ще се излегна на спалнята с интересна книжка в ръка най- ми е любим.
Виж целия пост
# 13
Гласувах книга, но съм и голяма киноманка. Защо няма и двете?
Виж целия пост
# 14
Книги. Не че имам време, пък и аз страдам от същия проблем - че не мога да си намирам книги, а за купуване парички не остават Confused Но филми даже не се сещам да гледам и просто не би ми хрумнало така да си запълвам времето (особено при наличие на нет, когато се зарибявам с куп други неща).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия