За мъжете и интересите ви?

  • 2 341
  • 30
Много тъпо заглавие измислих, но сутрин без кафе толкоз Confused

Та въпроса ми е ако тимате увлечение към нещо, мъжете ви споделят ли го, насърчават ли ви или напротив - омаловажават го, сърдят се че давате грешни пари (примерно) и т.н.

Нещо, за което много уважавам мъжа ми е че подкрепя всички мои хобита. Много обичам да рисувам за отпускане на нервите. Човека ми накупи какви ли не нещица. В момента реших, че ме кефи фотографията.  След като купихме фотоапарат,  ми инсталира  програми (почти доброволно  Mr. Green). Послесе установи, че компа е смотан и не смогва - смени дъното и какво ли още не, а вчера ми купи две книжки и е решил да ми плати курса по фотография. Не че аз не мога да си ги платя и сама и не че нещата не са на принципа "извади от единия джоб и пъхни в другия", но жеста за мен е невероятен.
От друга страна имам доста приятелки с различни хобита и отношението на мъжете варира от пълно безразличие до съвместно творчество и споделени интереси Grinning
Виж целия пост
# 1
моите интереси също са подкрепяни от съпруга ми.
'работи' доста за интересите ми ( купува ми разни неща също)
както и аз неговите.
имаме и общи интереси, но сме отделни личности
и всеки има свой път. засичаме се по трасето гледайки някой филм, слушайки музика и тн.
Виж целия пост
# 2
Подкрепя ме душичката, много. Преди две години кандидатствах за стипендия за докторантура извън страната. Въпреки, че идеята да ме няма между 5 и 7 години хич не му беше по душа ми помогна и финансово, и "емоционално".
Миналата година, ходих да си вземам първите кредити в университета в Осло. Душичката стоически изтърпя температура от 13 градуса през август и парно в пансиона. Понесе и цената от 15 евро за чаша вино.  Аз от своя страна обаче, реших, че ще си пътувам до университета и че няма да се базирам в Норвегия за една петилетка.
Така че, намерихме идеалната пресечена точка между моето хоби (ученето) и интересите на семейството.  Peace
Виж целия пост
# 3
Обичам да готвя, той не ме подкрепя много.  Sad

Казва "Предпчитам да направиш един си какво, и да ядем креинвирши". Е, поне признава, че съм добра.
Виж целия пост
# 4
обичам да чета и ме оставя на мира, когато ме види с книга

обичам да пътувам и той прави компромиси заради мен - след цяла седмица служебни пътувания намира сили и желание да отидем някъде заедно; когато можех да си позволя да отсъствам от работа по-често, ходех с него по разните му командировки

изненадва ме с музика, която знае, че ще харесам, със свещи на масата по време на вечеря, с разни дреболийки, по които си падам

а, и като отидем на море не се сърди, че се запилявам за дълго сред вълните - знае, че мога да плувам безкрайно дълго и че обичам да съм сама във водата...
Виж целия пост
# 5
Хехехе. Лул, чакай де... женени сте от няма 2г.... Wink

Майтапя се  Laughing. П. е пич  bowuu и дано такъв да си остане. ТИ си го заслужи Peace
За мен и 1/2-рата 'сичко ти е яснУ, няма какво да се обясняваме... Heart Eyes

Shocked всякакви варианти на думата съм виждала, но такъв все още не, заклевам се!
Виж целия пост
# 6
Насърчава ме,да.Още повече,че двамата залитаме все по едни и същи неща.
Виж целия пост
# 7


Shocked всякакви варианти на думата съм виждала, но такъв все още не, заклевам се!

 Embarassed Embarassed Embarassed
Като слушам музика правя много грешки.
Виж целия пост
# 8
Насърчава ме,да.Още повече,че двамата залитаме все по едни и същи неща.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
И при нас е така,макар че понякога се налага да се правят и компромиси.
Виж целия пост
# 9
Досега винаги ме е подкрепял за моите хобита и аз се опитвам да отвръщам със същото за неговите (някои се оказа, че са общи Simple Smile). Дори проявява интерес, купува ми разни работи...  Hug И честно казано това ми действа още по-разтоварващо
Виж целия пост
# 10
Да, подкрепя ме. Прави го въпреки, че понякога има много песимистични очаквания за евентулания резултат.
Виж целия пост
# 11
Аз нямам хобита, но се кефя, когато се върне от командировка и ми носи Тери Пратчет (почти е закон).
Иначе ми се връзва на дивотиите-картини, скулптури, скъпи подаръци  ooooh! ooooh!, но пък аз много внимателно гледам да искам и да не прекалявам
Виж целия пост
# 12
Насърчава ме,да.Още повече,че двамата залитаме все по едни и същи неща.
И ние сме така  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
не само подкрепя, но и настоява да правя неща, с които ще се чувствам по-добре.
Виж целия пост
# 14
Подкрепя ме, да, купува ми разни неща по темата, майстори ми помагала. Казва, че се радва, когато вижда живеца в мен, докато правя нещо любимо. Но определено не задоволява всичките ми прищевки, което е добре, защото щяхме да сме разорени  Mr. Green Хобитата ни не съвпадат, но много добре се съчетават - всеки си прави, каквото му е на душата в единия край на стаята - идилия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия