подарък

  • 517
  • 7
Здравейте момичета,
наше приятелско семейство ще празнува своята първа годишнина от сватбата си.
Дайте идеи за подарък. Аз мислех да им вземем сокоизтиствачка, ние имаме на Северин и съм доста доволна, но дали е готин подарък и дали ще го ползват не знам.
Виж целия пост
# 1
Сокоизтисквачката не е лоша идея, но дали ще я ползват само те си знаят. Аз лично много харесвам различни красоти за къщата - поставки за вино, за дискове, за прибори, свещници и т.н. Ако познаваш поне малко вкусовете им ще можеш да се ориентираш. И ако си наясно с подаръците от сватбата, за да не станат сокоизтисквачките две.
Виж целия пост
# 2
подпитах ги и казаха че нямат сокоизтисквачка иначе на сватбата си получиха почти всякакви домакински уреди
Виж целия пост
# 3
Ами тогава сигурно идеята ти е добра  Hug
Виж целия пост
# 4
дано, помня колко и се радвахме на нашата, но сега напоследък е като паметник  Laughing, дано пък при тях да е по нужна, иначе ми допадна идеята и за нещо красиво за в къщи, знам ли , явно е нужна обиколка по магазините , въпреки че аз обичам като тръгна да знам какво търся newsm12
Виж целия пост
# 5
Комплект от готино спално бельо за спалнята е нещо красиво, практично, романтично и достъпно като цена.  Peace
Друг вариант: картина, нещо свързано с  виното (ако са ценители) - поставка, тирбушони, чаши и т.н., комплект ароматни свещи в красив свещник, купа за шампанско.
А защо не някаква книга - Еротични масажи, новото издание на Кама Сутра, нещо от сорта... Wink
Може и билети за кино, театър, опера, балет /каквото обичат!/ или уикенд в романтично кътче - лично за мен това би бил най - хубавия и оригинален подарък! Wink
Виж целия пост
# 6
Аз обикновено също излизам да обикалям по магазините за подарък без конкретна идея. И после нещо ми грабва вниманието.
Виж целия пост
# 7
ol4eto
даде ми страхотни идеи, наистина не се бях сещала, много благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия