Защо в този форум липсват мъже?

  • 1 508
  • 23
Изчетох почти всички теми в Татковци, но срещнах малко мъжки мнения...
Виж целия пост
# 1
И аз това се чудя понякога ?
Може би защото са по-заети от нас
Виж целия пост
# 2
 Rolling Eyes а сигурно ли е, че разпознаваш мъжете по никовете им? а и те да не би да трябва да си "стоят" тук "затворени"?
Виж целия пост
# 3
защото и този форум е превзет от жените Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Rolling Eyes а сигурно ли е, че разпознаваш мъжете по никовете им? а и те да не би да трябва да си "стоят" тук "затворени"?


Винаги не се разпознават мъжете по никовете, но от написаното по темата...
Виж целия пост
# 5
Въпросът не е ясен- защо липсват мъже или защо има повече женски мнения?
Виж целия пост
# 6
Защото са малко изобщо регистрираните мъже. Rolling Eyes
Защото се предполага, че работят. Mr. Green
Защото  много от тях биват нападани и не смеят да се покажат повече Joy
Защото това все пак е подфорум към форумите на bg-mamma  Sunglasses

п.п. Има и такива като теб, които не са отбелали в профила си от кой пол са, а не винаги се пише в 1л. ед.ч. както ти в случая и не става ясно мъж или жена си
Виж целия пост
# 7
Защото ако темата не е за секс, автомобили или риболов - МЪЖЕТЕ НЕ ЧЕТАТ (това за тях си е чиста загуба на време)  Crazy
Виж целия пост
# 8
суха статистика- Съотношение мъже/жени:         1:20.8
статистика за мнениата според мен е:                  1:1000.8
сайта си е женски-няма спор...
Виж целия пост
# 9
суха статистика- Съотношение мъже/жени:         1:20.8
статистика за мнениата според мен е:                  1:1000.8
сайта си е женски-няма спор...
Сам го каза Peace
Виж целия пост
# 10
Нямат и толкова свободно време според мен. Все пак повечето майки сме в къщи с бебоците, докато бащите работят, нормално е да са по - малко време в сайта.
Виж целия пост
# 11
Защото са малко изобщо регистрираните мъже. Rolling Eyes
Защото се предполага, че работят. Mr. Green
Защото  много от тях биват нападани и не смеят да се покажат повече Joy
Защото това все пак е подфорум към форумите на bg-mamma  Sunglasses

п.п. Има и такива като теб, които не са отбелали в профила си от кой пол са, а не винаги се пише в 1л. ед.ч. както ти в случая и не става ясно мъж или жена си


осолбено ще спомена - ако мъжа посмее да има различно мнение - бива изяден с парцалите от глудница кучки обикновено /в пряк и в преносен смисъл/
дори и тук
и затова според мен мъжете се оттеглиха - просто бяха пометени от невъзможността да спорет -и постъпиха като по-умния от приказката за полицая и стената Wink
мисля, че това е главната причина... а и писва да те питат всекакви глупости - не стига, че жената досажда със същите въпроси в къщи, а и тук ги "налазихме" в техния подфорум...

но това е мое мнение - мисля, чеу останаха но четат без да пишат... дано съвсем не излбягат, защото има случаи когато едно мъжко мнение е много ценно при проблем
Виж целия пост
# 12
осолбено ще спомена - ако мъжа посмее да има различно мнение - бива изяден с парцалите от глудница кучки обикновено /в пряк и в преносен смисъл/
дори и тук
и затова според мен мъжете се оттеглиха - просто бяха пометени от невъзможността да спорет -и постъпиха като по-умния от приказката за полицая и стената Wink
мисля, че това е главната причина... а и писва да те питат всекакви глупости - не стига, че жената досажда със същите въпроси в къщи, а и тук ги "налазихме" в техния подфорум...

но това е мое мнение - мисля, чеу останаха но четат без да пишат... дано съвсем не излбягат, защото има случаи когато едно мъжко мнение е много ценно при проблем

Виж целия пост
# 13

осолбено ще спомена - ако мъжа посмее да има различно мнение - бива изяден с парцалите от глудница кучки обикновено /в пряк и в преносен смисъл/
дори и тук
и затова според мен мъжете се оттеглиха - просто бяха пометени от невъзможността да спорет -и постъпиха като по-умния от приказката за полицая и стената Wink
мисля, че това е главната причина... а и писва да те питат всекакви глупости - не стига, че жената досажда със същите въпроси в къщи, а и тук ги "налазихме" в техния подфорум...

но това е мое мнение - мисля, чеу останаха но четат без да пишат... дано съвсем не излбягат, защото има случаи когато едно мъжко мнение е много ценно при проблем

 newsm10 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 14
 Защото не можем думата (клавиатурата) да вземем от вас, СЛАДУРИ !!!  Twisted Evil  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия