Vital Centar???

  • 738
  • 9
 Моля кажете тези който имате тази уред какво си приготвяте с него?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Преди 1 година изстисквах сок с него.  Също така накълцвах лук с него.

Животът му беше около 5 месеца- след това пластмасата пожълтя много, моторът започна да издава необичаен звук, а блендерите в един момент вече не режеха.
Виж целия пост
# 2
Имам го - подарък ми е, но не е хубав.
Блендерите са напарвени много глупаво, не се затварят плътно. Това на рекламата е илюзия, че мелят бебешко пюре в резачките. Нищо подобно, всичко изтича върху корпуса на машината.
Сокоистисквачката е най - обикновена, по баластрата остава доста сок, не е суха, както я стискат на рекламата.
Каната - миксер е най - свестното нещо от уреда. Но нищо особено не е всъщност.
Абе уреда нищо не струва, по мое мнение.
Виж целия пост
# 3
Присъединявам се към мнението на Вивиан.Абсолютно всичко, което казва си е самата истина. В действителност уредът не е изобщо това, което ни убеждават в рекламата. Не струва!!! #2gunfire #Cussing out #Cussing out newsm48
Виж целия пост
# 4
Абсолютен буклук... Twisted Evil
Дрънчи та чак детето се плаши....
Виж целия пост
# 5
Имам го - подарък ми е, но не е хубав.
Блендерите са напарвени много глупаво, не се затварят плътно. Това на рекламата е илюзия, че мелят бебешко пюре в резачките. Нищо подобно, всичко изтича върху корпуса на машината.
Сокоистисквачката е най - обикновена, по баластрата остава доста сок, не е суха, както я стискат на рекламата.
Каната - миксер е най - свестното нещо от уреда. Но нищо особено не е всъщност.
Абе уреда нищо не струва, по мое мнение.
Е това все едно аз съм го писала.АБСОЛЮТНА ИСТИНА! Mr. Green
Виж целия пост
# 6
От време на време ползвам сокоизтисквачката-перфектна е, поне за моите представи.
2-3 пъти на ден с блендера приготвям пюретата на бебка.Получава се гладка каша.
Смилала съм ядки с другата приставка-също много сполучливо.
Каната с нано-филтъра не съм ползвала все още.
Доволна съм от уреда  chef Peace Не ми пречи, че е шумен.

Блендерите са напарвени много глупаво, не се затварят плътно. Това на рекламата е илюзия, че мелят бебешко пюре в резачките. Нищо подобно, всичко изтича върху корпуса на машината.
Изтича, когато не затвориш правилно капачето.И на мен ми се е случвало.
Виж целия пост
# 7
Единственото хубаво нещо според мен е,че пасирах много хубаво манджите и супите на малкия със каната миксер,правила съм и сокове,но стават много гъсти и му запушваха беберона,а и при соковете е кофти това,че дава много фира,не изстисква достатъчно,изподат цели парчета от някои плодове и зеленчуци.Един път пробвах да кълцам лук...ми то останаха сума ти едри парчета,които си ги нарязах на ръка след това.....та така,според мен не е кой знае какво Naughty
Виж целия пост
# 8
Имам го - подарък ми е, но не е хубав.
Блендерите са напарвени много глупаво, не се затварят плътно. Това на рекламата е илюзия, че мелят бебешко пюре в резачките. Нищо подобно, всичко изтича върху корпуса на машината.
Сокоистисквачката е най - обикновена, по баластрата остава доста сок, не е суха, както я стискат на рекламата.
Каната - миксер е най - свестното нещо от уреда. Но нищо особено не е всъщност.
Абе уреда нищо не струва, по мое мнение.

И аз съм на това мнение  Naughty, само сокове съм правила на детето а сега стои и ми заема място. Яд ме е че си дадохме парите на вятъра Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Подариха ни го на сватбата.Почти веднага пробвах сокоизстисквачката и стана една -  сок и баластра навсякъде. Докато му хвана цаката доста плодове изхабих и доста мих за една чаша сок. Сега от време на врене го ползвам да си накълцам лук и моркови за супа или друго ядене  Но общо взето не е нищо особено - то нагласяне, миене, пък понякога ако не съм го затворила както трябва и чистене...абе май почти всички сме на едно мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия