specializirani detski gradini vuv Vraca

  • 1 638
  • 9
ve4e pisax no s drug akaunt dokato razbera kak stava. Kazvam se Sisi i sum ot Vraca. Sina mi e na tri godini i sedem meseca a vse o6te ne govori. Vodix go pri d-r Litvinenko, pravixa mu EAG i kaza 4e mu nqma ni6to. Kaza rabota s logoped,no efekt nikakuv. Sega mi preporu4axa doc. Pulnareva i mislq da zapi6a 4as. Moje li nqkoi da spodeli opit. A i drugiat mi vupros po temeta znae li nqkoi ima li specializirani detski gradini vuv Vraca s logoped i psixolog.
Виж целия пост
# 1
 Сиси, от опит мога да кажа, че работата с логопед изисква време. Това не е да му дадеш хапченце. Трябва да си упорита, да не се отказваш. Дано намериш логопед във Враца, който да работи с детето ти. Успех!
Виж целия пост
# 2
 И още нещо Сиси, разбирам затруднението с регистрация и така нататък. Пиши моля те само в едната тема и ако е възможно на кирилица. На латински се чете трудно....  bouquet
Виж целия пост
# 3
 Grinning ок няма проблем
Виж целия пост
# 4
Тази Марго дето казваш може ли да да ми даде информацията относно детските градини
Виж целия пост
# 5
Да,Марго най-добре ще те ориентира.Даже наскоро беше пуснала страхотни снимки от тази специализирана градина,изглеждаше много добре.Аз също съм от Враца,но отдавна не живея там,та не мога да помогна.Но тъй като и ние имаме сериозни проблеми с говора,ще си позволя да ти дам съвет-колкото по-рано започнете да посещавате логопед,толкова по-добре.Ефекта няма да дойде веднага,предполагам ,че доста време трябва да мине.Ние от година работим с логопед и едва сега забелязвам ефект,бавно,много бавно става,но по-добре бавно,отколкото никак.Поздрави на Враца!  bouquet
Виж целия пост
# 6
 Марго пише по-рядко. Но влиза да чете. със сигурност ще ти съдейства. Можеш да и пишеш и на лични, макар че като влезе ще види темата.
Виж целия пост
# 7
Ще можеш ли да кажеш как да инамеря координатите, че нещо май още не мога да се оправя с този форум. Ще се науча но ми трябва малко време Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Здравей Сиси!
Наистина влизам по-рядко във форума , че с моя хубостник е много трудно.Аз съм в комплекса и ако искаш пиши ми на лични да се срещнем лично да ти обясна.Моето детенце е с глухонемота.Не говори, защото за съжаление не чува...глухо....колкото и грозно да звучи това.Направихме му кохлеарна имплантаця , с която  би трябвало след много труд и време да проговори.Тъй като не го искаха в обикновенна градина , се наложи да го запиша в дневен център "Зорница" намира се в триъгълника,поради простата причина , че единствено там намерих логопед-сурдопедагог.Колкото и нереално да звучи , истина е.Той е много добре там и имаме напредък.Наистина много е болно да гледаш дечицата там,те са с различни диагнози,някои от които много тежки.Но важното е дечицата ни да са добре.Давам ти адреса на сайта да видиш колко е хубава обстановката.Всичко е безплатно,включително и заниманията с специалистите.Ще чакам да ми пишеш.Успех.

http://www.v-vratza.info/show.php?action=show_adv&adv_id=481

п.п. Моят Криси е е на първите снимки с логопедката ни.Тя е страхотна и като човек и като специалист!
Виж целия пост
# 9
здрасти  Simple Smile  прочетох писмото ти
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия