Къде са най-евтини пюретата на Семпер

  • 861
  • 5
Трябва да се запася за морето и се чудех къде ще ми излезе най изгодно. Praynig
Виж целия пост
# 1
В ХИТ. Но в момента не мога да ти кажа някаква цена за сравнение  Embarassed
Виж целия пост
# 2
В ХИТ. Но в момента не мога да ти кажа някаква цена за сравнение  Embarassed
глупости,в хит не е толкова евтино,по-скоро ако има наблизо квъртален магазин където продават може да се договориш за отстъпка за количество
Виж целия пост
# 3
В ХИТ. Но в момента не мога да ти кажа някаква цена за сравнение  Embarassed
глупости,в хит не е толкова евтино,по-скоро ако има наблизо квъртален магазин където продават може да се договориш за отстъпка за количество
Като магазин Хит може и да не е особено евтин, но там съм въждала най-евтино точно пюретата на Семпер. Имам колега който ходи всеки месец дотам само за да се запаси от тях   bouquet
Виж целия пост
# 4
Semper:
 Пащърнак с картофи                           2,17  135гр.
 Пюре манго с банан                             2,39  200гр.
 Плодов десерт8м (киви, круши,кайс.)  2,39  200гр.
 Плодово пюре 5м.(незнам какво е)      2,39  200гр.
 Пиле с картофи и зел...                         2,29  135гр.

Това са цени от Хит, нямам база за сравнение, вие ако имате споделете (и на мен ми е интересно), просто си намерих последната бележка..  Laughing
Виж целия пост
# 5
В ХИТ. Но в момента не мога да ти кажа някаква цена за сравнение  Embarassed
глупости,в хит не е толкова евтино,по-скоро ако има наблизо квъртален магазин където продават може да се договориш за отстъпка за количество
Като магазин Хит може и да не е особено евтин, но там съм въждала най-евтино точно пюретата на Семпер. Имам колега който ходи всеки месец дотам само за да се запаси от тях   bouquet


Абсолютно подкрепям, и ние си ги купуваме от ХИТ заради цена и разнообразие. Хит беше доста по-скъп в началото, но после намалиха цените на някои стоки.
Сещам се за Щъркел, там по принцип държат ниски цени, може да се окажат и по-ниски от Хит, но ние от там пюрета не купуваме защото не ни е на път (то и Хип не ни е, но там ходим и за други неща, та и пюретата включително).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия