Какво е мнението ви за тази шевна машина?

  • 2 997
  • 11
Singer 8280

299 лв.

7 шевни програми
Прав и Zig-zag шев
Свободен ръкавен стенд
4 степени за шиене на илика
Регулатор дължината на бода
Обратен ход
Вградено чекмедже
за аксесоари
Гаранция 24 месеца   Това ще ми е първата машина,чувала съм,че Singer са добри,плюсът на тази е,че е сглобявана в Бразилия,а не в Турция,така ми казаха.Та ако някой има такава или подобна,ще се радвам да сподели мнението си. Hug
Виж целия пост
# 1
Скъпа ,незнам дали ще ти помогна ,но аз съм професионален шивач и в нас си имам "ЛУЧНИК"която си ми върши страшна работа,а ти с този Сингер би трябвало да си фурия ,щото знам че са хубави.
Виж целия пост
# 2
 newsm10
Виж целия пост
# 3
Идеална е за домашна употреба. Зингер са си качествени, но не очаквай да шие сама Wink
Виж целия пост
# 4
Идеална е за домашна употреба. Зингер са си качествени, но не очаквай да шие сама Wink
Идеална е за домашна употреба. Зингер са си качествени, но не очаквай да шие сама Wink
Peace
Виж целия пост
# 5
Да се похваля-купих си я!Аааааа,щом не шие сама,ще я връщам! LaughingПробвах я,екстра е!На мама е ръчен Singer,та аз на нея съм се учила,но тази...Много съм щастлива!Дано да и е дълъг животеца! Hug
Виж целия пост
# 6
Да ти е честита!  Hug

прекрасни неща да ушиеш с нея!   bouquet
Виж целия пост
# 7
Да се похваля-купих си я!Аааааа,щом не шие сама,ще я връщам! LaughingПробвах я,екстра е!На мама е ръчен Singer,та аз на нея съм се учила,но тази...Много съм щастлива!Дано да и е дълъг животеца! Hug

Честито! Със здраве да си я ползваш  bouquet Ние скоро ще трябва да гледаме за подарък на свекървата Mr. Green Дала си е "заявка4 за шевна машина от преди 2 години Wink и няма как - ще трябва да я зарадваме Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Да ти е честита, много е хубава и като гледам основните неща си ги има, а най-големият плюс е, че е Сингер!
Виж целия пост
# 9
Да се похваля-купих си я!Аааааа,щом не шие сама,ще я връщам! LaughingПробвах я,екстра е!На мама е ръчен Singer,та аз на нея съм се учила,но тази...Много съм щастлива!Дано да и е дълъг животеца! Hug

колко струва ако не е тайна?
със здраве да си я ползваш Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Да се похваля-купих си я!Аааааа,щом не шие сама,ще я връщам! LaughingПробвах я,екстра е!На мама е ръчен Singer,та аз на нея съм се учила,но тази...Много съм щастлива!Дано да и е дълъг животеца! Hug

колко струва ако не е тайна?
със здраве да си я ползваш Simple Smile

299 лв - пише в началото Peace
Виж целия пост
# 11
Честито  bouquet
Чуавала съм, че Singer е най-добрата марка за шевна машина. Със здарве да си шиеш дълги години на нея:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия