Някоя от вас да е с перманентен грим на веждите. Препоръчайте ми добро студио

  • 1 896
  • 16
Искам да си направя перманентни вежди, че съм ги пооскубала и почти нищо вече не е останало от тях (като  нямах акъл едно време)Mr. Green
Обаче много ме е страх, че ако си направя може да стоят неестествено....
Не съм виждала на живо, а и не знам някое добро студио в София.
Ако някоя от вас има такива  вежди, или познава някоя приятелка с такива, моля нека сподели  bouquet
Ще съм благодарна и за адрес на студио и ценички Joy
Виж целия пост
# 1
и ме не интересува.
Моля, споделете newsm78
Виж целия пост
# 2
момичета, правих си ги миналия месец в един салон по препоръка на една форумска мама. Цената беше 150 лева. Считам, че в салона ме посъветваха добре за формата, първо ги изрисува момчето, мислихме заедно и след мойто ОК ги направи.
Уточнявам, че аз си имам естествени вежди, не са проскубани, направих си перманентния грим да стои под естествените ми вежди. Така като тръгна да ги оформям не рискувам както преди да направя едната по-тънка, другата по-висока и т.н..... а само скубя косъмчетата порасли извън контура. Смея да твърдя, че стои естествено и направих добра инвестиция в себе си, но това е изцяло мое мнение.
Виж целия пост
# 3

Може би като имаш собствени вежди и си правиш перманентен грим да стои естествено, но на Виолета Здравкова бяха толкова натрапчиво изкуствени, че чак грозни.Все едно току що са я нарисували с водни бойчки, ама то тя нямаше и косъмче.
Виж целия пост
# 4
Моите са съвършено перманентни - аз ги скубя, те растат, гадовете... Mr. Green

Впрочем повечето вежди са перманентни също като моите собствени - уточни в заглавието, че говориш за перманентен грим на вежди.
Виж целия пост
# 5
Оправих заглавието Peace
Права си Бу, благодаря  bouquet
Към Донна  : къде ги направи твоите?
Към Софф: наистина на Здравкова са натрапчиво  изкуствени, аз все пак имам макар и малко косъмчета и ги очертавам с молив, та за това се чудя .... newsm78
При всички положения и моите не стоят по най-естествения начин, но пък всичките ми познати казват , че изобщо не са грозни веждите ми.
Омръзна ми обаче всяка сутрин да ги рисувам, а като изляза от банята или от морето Blush все едно, че съм ги загубила Mr. Green
Ами ако се омаскаря с перманентен грим...поне с молива като не станат хубави, трия и пак на  ново Crazy
Виж целия пост
# 6
ще ти пусна координатите на лични, не искам да правя реклама.
имай предвид, че първите 2 седмици веждите стоят мноооого тъмни. Чак на края на втората седмица се вижда истинския кестеняв цвят. За две седмици трябва да се прежалиш да се гледаш малко неестетична и прекалено изписана. Да не говорим, че татуировката си е вид рана и се маже с лекарство, тоест освен черна, ще си и мазна  Wink но според мен си заслужава. Sunglasses
Виж целия пост
# 7
Абе може би ще се прежаля Thinking
Две седмици не чак толкова много при положение, че после ще съм хубава Crazy
Виж целия пост
# 8
а колко време стоят веждите?
може ли и на мен координати на лични, моля?  bouquet
Виж целия пост
# 9
а колко време стоят веждите?
може ли и на мен координати на лични, моля?  bouquet

нямам идея колко време траят ...
имам приятелка, която си ги беше правила преди три години в англия и й бяха избледнели, въпреки, че още си имаха линия. Направи си ретуш преди месец в Италия в един египетски салон .... мислех и аз да отида там, но ми поискаха ..... 300 евро  ooooh! Предпочетох да дам 150 лева в БГ и с разликата да отида на море  Peace

пускам ти на лични координатите.
Виж целия пост
# 10
Не знам за студио ...
Но да споделя наблюдения ... наистина стои неестествено, поне това, което съм виждала. Особено през деня, на дневна светлина. Sick За вечерта по става, но на светло -  Naughty!
И тъй като виждам, че има хора, които са доволни ... не знам, може би аз съм виждала все не дотам добре направени?! Thinking
Виж целия пост
# 11
И аз съм виждала на живо перманентен- личи си, гадно е. Може би зависи къде ти го правят, не знам. По- добре да си ги очертаваш семпло с молив.
Виж целия пост
# 12
Нямам личен опит, но имам приятелка с перманентен грим на веждите - не е правен в България, много й бяха хубави отначало и стояха естествено (явно на някои хора стоят добре, на други не, пък зависи и от качеството), но след 2-3 години започнаха да позеленяват, което много личи на изкуствено осветление...Получи се точно както става при татуировките, което зависи от боята, но повечето след години позеленяват. По-добър вариант може би е временната боя.  newsm78
Виж целия пост
# 13
гледах един филм скоро, актрисата имаше перманентен грим на веждите. Изглеждаха ИЗКЛЮЧИТЕЛНО грозно. Да не говорим, че й променяха израза на лицето, изглеждаше намръщено-учудена  ooooh! , а веждите бяха едни дебели  ooooh!

Явно всичко си е до студио. Имам приятелки много сполучливо направени, татуирани вежди направо ги "отварят" и други просто грозно направени. Но си е и до вкус, те самите си се харесват. Иначе е нямало да се направят  newsm78 Да не говорим, че в студиото първо ти ги очертават и нагласят формата доста дълго време, тоест уточняването на контура е по-дълго, отколкото самата работа по татуирането. newsm78. Аз лично на себе си харесвам как ми стоят и ми харесва работата точно на този човек, който ми ги направи, мъж е и прецених, че е естет. Като се върнах от България една приятелка българка тук като ме видя (тя ме чакаше да се върна щото беше любопитна за резултата), каза, че при първото ходене в България ще си направи и тя. На другия ден един колега ми каза, че досега не бил забелязвал колко ми били хубави очите и веждите  Crazy

Според мен има и друг момент ... според мен на някои жени им отива повече, а на други по-малко, както на едни им отива изрусена коса, а на други  - не. Просто не стои на всички и това си е ... Както не на всички отиват тънки вежди и т.н. Уточнявам, че съм с леко матова кожа, с по-латино излъчване, тъмна коса, кръгли форми и прецених, че една такава манипулация ще е само в плюс. Не задължавам никой да ми харесва веждите, важното е, че аз се чувствам МНОГО добре.  Wink
Виж целия пост
# 14
Аз  предполагам, че в салона в който правят вежди разполагат и с различни цветове боя.
Иначе ако на всички слагат един и същи цвят, със сигурност на едни ще стои добре, а на други - не.
Аз например съм с много бяла кожа и си очертавам веждите със светло кафяв молив и стои естествено, ама ако ми плеснат някоя черна боя....леле #Crazy
Ето това ме притеснява и за това още не съм се решила Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия