София - Sex&the City...

  • 1 651
  • 26
Съжалявам за поредната тема, но плановете малко се промениха. Мъжът ми трябваше да пътува с една служебна кола, която щеше да го остави на летището в София - вчера пуснах тема.

Тази нощ ще пътува до София с влака и съответно ви моля пак за помощ - как се стига до прословутата ул. Раковски, №152  (до Посолството на Молдова по-точно) от жп гарата?

Благодаря предварително!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
С такси? 2-3 лв да ти излезе...
Виж целия пост
# 2

Мислиш ли, че ще е толкова?  newsm78 Ако е така - ОК, ама за всеки случай някой номер автобус или трамвай?
Виж целия пост
# 3
Толкова е. Не знам как става, но такситата в София, които возят на по-високи тарифи, ми излизат по-евтини от тези в Пловдив. Някакъв глич в реалността ще да е...
Виж целия пост
# 4
Ай, някоя софиянка няма ли да се обади - ако беше тема за секс, щеше вече  да е с 15 страници.  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Да ти помогна ли - да ти сменя заглавието искаш ли Mr. Green
Виж целия пост
# 6
автобус, 213, от гарата до орлов мост, после малко нагоре и е пак там където ти казаха вчера момичетата Министерството на младежта и спорта
Виж целия пост
# 7
Ох, не помня вече.
Но, най-изчистения начин, е да попита на място. Хората са услужливи и не хапят  Grinning
Виж целия пост
# 8
Да ти помогна ли - да ти сменя заглавието искаш ли Mr. Green

Направо!  hahaha

Кейси, с питане до теб сигурно ще стигнем, ама да не стане така, че единия ще каже направо, другия наляво, ще има да се лута, а трябва да е там отрано, за да си свърши бързо работата.
Виж целия пост
# 9
Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Aууу, глей ся кво става с посещаемостта в темата  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Simple Smile аз не знам, но идеята с промяната е супер свежа, поздравления за което Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Ами от Централна гара хваща някакъв автобус до Лъвов мост (може да излезе по-бързо, ако просто тръгне пеш) и от там за 400 м е до Раковска. Там има тролеи, аз не знам къде е това посолство, но с такси ще е там за не повече от 5лв. По-добър вариант мисля аз. Ако има и багаж и по-бърз и удобен. Все пак ще се е дондуркал с влак човека. Отпусни 5лв за такси, стига с гърча над мъжете  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
и аз мисля, че е по - добре стакси най - много да излезе 3 лв. а иначе ще даде 2.10 за билетчета за градски транспорт
Другия вариант е някаква маршрутка, сега ще проверя какво може да се хване там
Виж целия пост
# 14
От гарата - трамвай 12 до пл. Славейков. После пешачката до Френската гимназия. (около 3-4 минути бърз ход - намира се наъгъла на Патриарха и Раковска). Там някъде е номер 152, но честно да ти кажа въобще не се сещам да има посолство на Молдова там. newsm78

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=3cc7aa5723d1945874d2eea7ff39fb … =1580&num=152
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия