Скрити

  • 2 789
  • 64
Винаги съм се питала защо някой от форумците се "крият" , каква е целта на упражнението и къде точно се крият Joy?
Ей тая работа не ми е ясна? newsm78

Хайде сега излизайте от скривалищата и отговаряйте! Hug
Виж целия пост
# 1
Ми аз не виждам пролем  Laughing
А и какво значение има дали си скрит или не?  newsm78
Виж целия пост
# 2
Ей така, защото съм важна. А и услугата е безплатна, но е само за богоизбрани  Mr. Green
Крия се точно в кучия г.з. Сега пак отивам там  Grinning
Виж целия пост
# 3
Тази тема май периодично се подхваща.Пак ли й дойде реда?
Виж целия пост
# 4
Така ми е добре, Wink скрит или не, винаги можеш да разбереш дали даден потребител е във форума.
Не мисля, че има проблем.
Виж целия пост
# 5
 не съм виждала такава тема преди
Пък кво ви пука , те всички теми почнаха да се повтарят циклично Laughing
Кейс това за кучия г....ми хареса , имаш ли фенерче да си светиш в тъмното? Joy


Ама защо всички почнаха да се оправдават, няма проблем бе хора, просто питам!
Виж целия пост
# 6
щото често оставям на екран някоя тема, но не винаги я чета. След 15 минути съм офф, но пък ако темата има две мнения, ще се изложа, че чета бавно и не мога да ги прелистя за 15 минути-затуй: ОФФ.  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Аз не се оправдавам, а споделям. А в кучия не ми трябва осветление, защото на тъмно се мисли по-хубаво. Като имам нужда от въздух, изпълзявам и списвам нещо. Но както се казва в един филм - Някой ден слънцето ще огрее и кучия г.з  Grinning
Засега обаче, там всичко е скрито, покрито  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Крия се от мъжО  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Скрит, нескрит по-важно е какво пишеш и да пишеш искрено какво мислиш .Да си фалшив е много лесно , дори и да не си скрит. Да си истински е още по-лесно!
Виж целия пост
# 10
Разбирам Модераторите, които влизат скрити. Безумие е когато влезеш и в момента в които те видят онлайн един футболен отбор потребители плюс резервите изведнъж решават, че имат нещо ужасно спешно да си говорят с теб. Иначе никога не съм влизала скрита, освен в горепосочения случай, и така си ми харесва. Никой не ме следи къде съм, че да се крия, а когато напиша някъде нещо, всички могат да го видят.
Виж целия пост
# 11
Крия се от Форумската полиция
Виж целия пост
# 12
Защото непрекъснато зарязвам компютъра и оставам в някоя тема, тъпо ми е някой да си мисли, че дебна в конкретната тема или да ми пусне ЛС и да си каже, гледай я пък тая се прави на интересна, тук е, а не ми отговаря ...
Виж целия пост
# 13
За да може периодично някой да пита  Mr. Green


Ей за това :

Защото непрекъснато зарязвам компютъра и оставам в някоя тема, тъпо ми е някой да си мисли, че дебна в конкретната тема или да ми пусне ЛС и да си каже, гледай я пък тая се прави на интересна, тук е, а не ми отговаря ...
Виж целия пост
# 14
Разбирам Модераторите, които влизат скрити. Безумие е когато влезеш и в момента в които те видят онлайн един футболен отбор потребители плюс резервите изведнъж решават, че имат нещо ужасно спешно да си говорят с теб. Иначе никога не съм влизала скрита, освен в горепосочения случай, и така си ми харесва. Никой не ме следи къде съм, че да се крия, а когато напиша някъде нещо, всички могат да го видят.


туй за модераторите не ми стана много ясно?
Гонят ги като звезди за автограф ли? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия