Къде в София могат да ми подвържат книга?

  • 1 021
  • 7
Купих си една книга, набутах се 38 лв. и тя почна да се разпада на второто отваряне Sad Искам да я подвържа, защото е справочна и я ползвам много често. Става въпрос за тези твърдите корици и за прошиване, а не за слагането на пластмасови корици със спирала.
Някой знае ли къде има?
Виж целия пост
# 1
В някоя печатница, може би.
Виж целия пост
# 2
В някое книговезко ателие.Преди имаше едно на канала ,като подминеш Орлов мост ,посока Театър София ,може би на 100тина метра след спирката от дясно в една коеперация.Не съм сигорна обаче дали го има все още. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
В някое книговезко ателие. Преди имаше едно на канала - като подминеш Орлов мост в посока Театър София, може би на 100тина метра след спирката вдясно, в една кооперация. Не съм сигурна обаче дали го има все още. Rolling Eyes

И аз се сещам за същото. Дядката там е голям мърляч и много мрънка  Sick
Виж целия пост
# 4
 Rolling Eyes последно ми бяха казали, че са се преместили от там

ако някой знае актуално инфо и аз ще съм благодарна!
Виж целия пост
# 5
аз до там не стигнах, но ходих, но се обадих в Народната библиотека, от където ми казаха, че могат да ми я подвържат. Друг е въпроса, че ходих и до издателството, където ми обясниха, че цялата партида е била дефектна и ми я смениха Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Има книговез и на Васил Левски (между попа и НДК) - поне съм виждала табела.
Виж целия пост
# 7
Има книговез и на Васил Левски (между попа и НДК) - поне съм виждала табела.
Rolling Eyes хм, там има една книжарница за канцеларски материали, ще се разходя да потърся табелата тия дни...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия